Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu trebuie sa iei nimic de la nimeni, si nici nu trebuie sa iesi castigator dintr-un asemenea concurs care nu are nicio tema.
    fiecare are masina modificata dupa cerintele si gusturile lui, sunt doar diferite, nu este una mai buna ca cealalta, insa din pacate multi nu inteleg asta
    sigpic

    Comment


    • Nea pss-u problema este ca ai fost confuz in ce ai vrut sa faci... Te-ai dat lovit si te-ai lasat pagubas cu concursu, cand ai vazut ca mateo se duceau voturi ca sageata albastra.
      Iar dupa ai venit si ai inceput sa tipi la dany ca a facut si a dres...urat! si legat de clone, am avut curiozitatea de a verifica cei care au votat si ca sa vezi erau 6 useri la tine si la mateo 1 care votasera doar la concurs si erau inscrisi pe forum dupa 13 august, ciudat nu?

      Oricum concursul la level 3 se desfasoara sub forma, cum zicea un om mare... Best paint vs Best exterior

      Sorine sincer hai sa fim si noi un pic mai permisivi si sa nu mai incercam sa fim asa aroganti ... nu numai in concurs, dar si asa in aceasta comunitate...
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • Lasa ma ca asa-i frumos. Daca nu era un pic de cearta era monoton. Mie unu mi-a placut "cel mai tare ext 3" , mi-au placut discutiile , masinile , totul pertotal .. a fost ca o telenovela. Felicitari Low , Felicitari Pss aveti niste masini unice si invidiate. Sa le conduceti cu placere

        Comment


        • Salutare.

          Vin cu o propunere.

          Sa se refaca concursul cu un alt sistem de votare. M-am gandit ca fiecare user sa poata vota pe mai multi participanti si sa acorde note de la 1 la 5, iar la fiecare participant numai totalul sau suma punctelor sa se vada. Nu stiu daca din punct de vedere tehnic softul forumului este capabil sa faca acest gen de votare, dar daca nu, fiecare user ce voteaza, sa lase un comment de genu: Votat DaniD nota 1 pentru ca masina lui e mult prea simpla si nici macar stergatoarele nu sunt la fel, desi sustine ca el investeste mai mult in stergatoare decat in tuning...
          Votat spark88 nota 4 ca loganul lui e super low si imi plac masinile low.
          Sa se numeasca un moderator pentru fiecare thread care sa adune la sfarsit punctele (sau mai multi moderatori) si la sfarsit sa se faca media pentru fiecare masina. Moderatorul astfel poate sterge/anula voturile gen: VOtat Cristi_Xp nota 10 ca renaultul lui e cel mai frumos logan RS de pe forum si vreau sa ma fac prieten cu el....
          Eventual se poate numi si un juriu din VIP-urile de pe forum, gen Doc, care cunosc masinile noastre, au habar de masini si ii cunoastem, daca nu din alte parti, de pe forum.

          Pareri?

          Comment


          • PNF... nu-i mai lua apararea degeaba;) uite aici se vede clar cum se triseaza!!

            Prima poza e de azi a doua de ieri.... cred ca a luat-o sistemul de votare razna..da voturi peste noapte asa.. si 6 ..aoloo
            Attached Files

            Comment


            • te-ai gandit mult ca sa spui aberatia asta ? ... cred ca daca erau si premii puse in joc era teroare )) .
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • de ce aberatie dany ca e adevarat?

                Comment


                • inainte ca sa sustii un lucru trebuie sa ai si argumente ;) ... asteptam sa ne spui cum ai tras tu concluzia ca votul nu a decurs cum trebuie !

                  Ce-i mai in masura sa faca asta sunt moderatorii .
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • pai peste noapte 6 voturi nejustificate?? ti se pare normal?)

                    Mai multi au vazut ca voturile nu au decurs cu trebuie;)... imi pare rau ca nu am facut poze acum 2 zile cand conducea sorin iar a doua zi cand ma uite mateo avea 10 voturi peste sorin)...

                    Ma repet a 3-a sau a 4-a oara.. nu vreau sa ma cert cu nimeni doar ca vreau sa recunoasca ala care a facut magarii si o sa vedeti ca toti o sa dam noroc dupa aceea!! Nu o sa se mai certe nimeni;). Doar sa recunoasca.. nimic mai mult!

                    Comment


                    • interesant ar fi daca s-ar face publice voturile. la sectiunea cel mai tare interior asa s-a procedat si cred ca este mult mai bine.
                      desi in spatiul de deasupra voturilor se cere o justificare a voturilor multi nu au tinut cont de acest lucru. avem in total 288 voturi si doar 160 justificari.
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • @maestrupiersic, deja te agiti prea tare si ai stricat cam tot ce mai era de stricat aici. Esti purtatorul de cuvant al cuiva?

                        Il vezi pe Matheo ca se zbate pe aici? Iti zic eu ce face Matheo acum: citeste aici si se strica de ras cum unul a aruncat piatra si altii s-au dus dupa ea. Il doare fix unde stiu eu daca va castiga sau nu. Asadar, am rugamintea sa stai in banca ta, sa-ti vezi in liniste de treburile tale.

                        Ce sa spun, au parut x voturi. Asta e, inseamna ca materialul de concurs place cuiva. Daca aveai ceva de spus, trebuia sa fi spus inainte de inceperea concursului. Acum vor regla chestiile doar moderatorii. Si sunt sigur ca vor lua masurile care se impun. Altfel, te invitam pe tine sa faci tu treaba.

                        Ati umplut cateva pagini numai cu ... pardon ... b--sini si diaree.

                        Nu faceti altceva decat sa va aratati adevarata valoare.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Nu sunt purtatorul de cuvant al nimanui!! Cum tu il sustii pe mateo asa il sustin si eu pe sorin... scurt si la obiect!! Daca e ceva anormal in asta imi spuneti si ma retrag din discutii!!

                          Si ce am stricat?? Explica-mi ca sunt mai inapoiat nu imi dau seama.. chiar nu vad ce am stricat

                          Comment


                          • Originally posted by razvan05 View Post
                            interesant ar fi daca s-ar face publice voturile. la sectiunea cel mai tare interior asa s-a procedat si cred ca este mult mai bine.
                            desi in spatiul de deasupra voturilor se cere o justificare a voturilor multi nu au tinut cont de acest lucru. avem in total 288 voturi si doar 160 justificari.
                            Poti sa vezi cine a votat Razvane .. trebuie doar sa dai pe numarul de voturi si o sa se deschida un listing .. eu unul din cate vad nu sunt decat cativa useri noi .. in rest e totul in regula .. si de-o parte si de alta .

                            @maestrupiersic - eu unul l-am votat pe PSS , dar nu mi se pare exagerat ca Matheo sa aibe 6 voturi intr-o seara .. dupa cum toata lumea stie voturile se dau pe prietenii si se pare ca Matheo are mai multi prieteni ..
                            Iar daca spui ca se fura .. vino cu dovezi .. ca deja e ca la OTV la noi ..

                            Comment


                            • bun, sa zicem prin absurd ca matheo ar fii "furat" ... dar la sorin nu va uitati ?! sapt trecuta erau aproape 50 voturi avans pt matheo ... acum cateva zile brusc sorin conducea cu 2-3 voturi ! Dar se pare ca unii vad doar ce vor
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Pai nu am venit nu v-am aratat cum peste noapte au aparut 6 voturi?) eu ma culc numai la 3 de dimineata pana la 12 a doua zi deja erau voturile..

                                Oricum eu ma retrag din discutii.. stiu o sa spuneti ca nu am ce sa mai mint.. ei bine nu, nu de asta ma retrag.. si nici macar nu mint;).. spun doar ce vad!!

                                Si mateo si sorin sunt vinovati si punct. Puteti sa spuneti orice vreti despre mine. Nu ma intereseaza. Eu am incercat sa va arat si partea cealalta a lucrurilor.. cine m-a inteles bine cine nu... ura si la gara! Si inca ceva.. nu am jignit pe nimeni ok DSIGN?

                                O seara placuta in continuare baieti ! Nu m-am suparat pe nimeni sa stiti nici macar pe DSIGN . Cum m-am enervat eu s-a enervat si el.. il intelg;).
                                Last edited by maestrupiersic; 17 August 2011, 19:58.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google