Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu contesta nimeni ce ai facut la masina insa cred ca pozezi mult prea mult in victima si nu cred ca e chiar asa .
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • se pare ca sorin a raspuns si celor mai in amanunt intrebari. il sustin in ceea ce priveste votul asuns si partinirea de care s-a dat dovada.
      daca era de la bun inceput totul deschis si facut public sau daca se tinea cont de acea conditie (justificarea votului) nu se ajungea aici.

      si daca a vrut sa invinga bucurestiul ce? daca va uitati la status el se simte mai legat de sinaia si ii dau drepatate.
      asa ca in final a fost provincie contra capitala... no ofensse !!!

      si inca ceva : eu nu sunt sluga nimanui. spun doar ceea ce gandesc si ce altii nu au curaj sa spuna.
      Last edited by RAZVAN-005; 25 August 2011, 19:07. Reason: Automerged Doublepost
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Problemele nu au fost in justificarea votului ci in "cumetriile" aparute in mai toate cazurile. Nu e mare lucru sa justifici de ochii lumii, 3 lulele si 2 surcele. S-au format tabere si au inceput intzepaturile.

        Doi la mana, asa cum am zis mai in urma, la urmatoarele concursuri, cei care au mai putin de o luna de la crearea contului si care voteaza, BAN permanent fara nici un fel de resentiment.

        Trei la mana, cazul asta va fi luat in considerare spre discutii si in functie de decizia moderatorilor, se va anula sau nu, rezultatul concursului Level 3.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Originally posted by razvan05 View Post
          si inca ceva : eu nu sunt sluga nimanui. spun doar ceea ce gandesc si ce altii nu au curaj sa spuna.
          Ai postat pe timpul concursului mai mult decat oricine de pe forum pe acea sectiune desi nu aveai nici o treaba cu , concursul fiind un simplu user care ar fi trebuit sa se rezume la vot si atat si vrei sa creada cineva ce ai scris mai sus
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • pe sectiunea lvl 3 am fost antrenat de dany si am postat. in rest am postat pe sectiunea discutii unde era si este permis. nu cred ca am gresit cu ceva. si cand am gresit am fost sanstionat si am invatat ceva din asta.

            si in continuare topicul se numeste discutii campionate si asta fac : discut despre campionate si sustin o idee care nu este doar am mea. spune-mi te rog gmv97 unde gresesc.

            am fost un simplu user la aceasta categorie : lvl3. dar la jante am fost participant asa ca am avut tot interesul sa urmaresc desfasurarea competitiei pe toate sectiunile
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Nea pss-u nu mai da cu rosii acuma in cei din jur... cea a fost, a fost. Trebuie doar sa mai tai din orgoliu, pentru ca e jenant ca crezi ca toti din jur sunt impotriva ta.

              Sa o zicem pe aia sincera si corecta, masina a intrat in concurs doar pentru culoare nu pentru modificarile la exterior. Oricat am incerca sa apreciem masina, ea este originala doar prin culoare.

              De acel mesaj am facut rost mai de mult, de aia te-am mai si intepat pe discutii sa vedem ce reactii ai, dar se pare ca hotu a strigat uite hotu... si m-am gandit sa lasam concursul se desfasoare normal, iti doreai prea mult.

              Masina este chiar o investie si trebuie sa ramana asa cum a cazut, masuri nu cred ca ar trebui luate. Lucrurile personale ar trebui sa se rezolve in particular. Masina nu are nici o vina ca s-a intamplat asta, trebuie sa ramana pe forum.
              Last edited by 117PnF; 25 August 2011, 20:19.
              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

              Comment


              • Eu am intervenit putin, pentru ca lucrurile o luasera razna.
                Asa cum tie sorine ti-au fost anulate parte din voturi asa si lui Matheo i-au fost anulat. Nu inteleg care-i buba.
                Daca vroiam sa castige Bucurestiul, numaram dupa bunul meu plac, nu?

                Comment


                • Originally posted by 17PnF View Post
                  Nea pss-u nu mai da cu rosii acuma in cei din jur... cea a fost, a fost. Trebuie doar sa mai tai din orgoliu, pentru ca e jenant ca crezi ca toti din jur sunt impotriva ta.

                  Sa o zicem pe aia sincera si corecta, masina a intrat in concurs doar pentru culoare nu pentru modificarile la exterior. Oricat am incerca sa apreciem masina, ea este originala doar prin culoare.

                  De acel mesaj am facut rost mai de mult, de aia te-am mai si intepat pe discutii sa vedem ce reactii ai, dar se pare ca hotu a strigat uite hotu... si m-am gandit sa lasam concursul se desfasoare normal, iti doreai prea mult.

                  Masina este chiar o investie si trebuie sa ramana asa cum a cazut, masuri nu cred ca ar trebui luate. Lucrurile personale ar trebui sa se rezolve in particular. Masina nu are nici o vina ca s-a intamplat asta, trebuie sa ramana pe forum.


                  daca dumneavoastra considerati ca masina-i speciala doar prin culoare inseamna ca nu ati vazut-o sau nu ati urmarit sectiunea my ride a pss-ului.
                  la cate modificari a suferit exteriorul a putut fi inscrisa la level 3 fara probleme. iar faptul ca a castigat a fost un merit aparte.

                  va rog frumos : amintiti-va ca suntem colegi de forum si suntem in aceiasi echipa : LOGAN CLUB. ca apar colti sau gherute nu inseamna ca trebuie sa ne dusmanim pe viitor.

                  de data asta a catigat PSS. data viitoare poate castiga LOW. hai sa ramanem colegi si pe viitor cand ne intalnim face-to-face sa ne strangem mainile nu sa ne aruncam priviri piezise.

                  acesta este ultimul meu post in ceea ce priveste competitiile trecute.

                  ce va fi pe viitor vom vedea. daca mi se va parea ceva in neregula sigur voi sesiza (chiar daca voi fi mai acid)
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • razvan05 - un vapor ca multe altele de pe forum, fara nimic nou... cred ca nu ai vazut kituri de la pilot inca pe strada. Pe la noi pe aici sunt pe toate taxiurile.



                    (majoritatea poate credeti ca ma plateste bine mateo, dar eu asa vad lucrurile corect)
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • pardon 17pnf este 85-90% de la pilot si 10-15% baietii de la gheto.

                      orice explicatie pe care o da sorin nu prea isi justifica comportamentul fata de ceilalti colegi si sincer nu sunt foarte surprins de comportamentul sau pentru ca si eu am avut parte de o mica intepatura din partea lui

                      Comment


                      • fratilor de ce atata valva, stiti foarte bine ca acum va certati si la urmatoarea intalnire nationala o sa ciocniti bere impreuna si va imbatati ca porcii, eu unu am votat cel mai custom exterior , ambele masini au ceva diferit si unicat ,imi pare rau ca unii useri isi fac clone si voteaza pe cine vor bazanduse pe prietenie, eu am i9ntrat pe acest forum din pasiune pentru masini si cred ca ar trebui sa ne gandim mai mult la asta (cei care vor ca masina lor sa "lase urme" pe fiecare strada unde se invarte roata )

                        Comment


                        • fiecare e original in felul lui. e greu de spus ca ambele sunt originale. matheo a copiat o idee de la brabus, cu 4 proiectoare. in rest bari prelungite, o vopsea mai deosebita, jante frumoase si flexul in suspensii sa fie cat mai joasa. s-a taiat si la deshte saracu' .

                          pss a luat un kit de spoilere de-a gata, le-a mai decupat, a mai tras oleaca de bosajele spate, a pus ceva faruri si stoape cu led si o culoare mai deosibita, diferita complet de paleta obisnuita logan. baietii de la custom garaj au mai modificat una-alta sa para mai deosebit, vopsit frumos niste jante sa se asorteze si a iesit o masina frumoasa. putea sa castige oricare, ca tot cinstit era. PSS imi este prieten, si numai eu stiu cat m-a batut la cap ca face bara aia nu-stiu cum si ca are nu stiu ce de facut la jante...fiecare a pus suflet acolo. nu ma pronunt despre modul de a castiga sau numarul de prieteni. eu ii stimez pe amandoi. as pune suspensiile lui matheo si proiectoarele si barile, si peste ele o vopsea indreazneata ca a lui pss, desi prefer turcoaz (e cumva intre..... LOL). hai sa lasam cearta ca ne vedem la nationala la o bere si vom rade mult pe tema asta.

                          Comment


                          • stau si ma gandesc ce se intampla daca erau premii in bani sau produse...se filma karate kid10.nu inteleg de ce unii care nu au 2 leduri in plus la masina stau sa faca posturi si sa atate mai mult lucrurile.concursul s-a terminat.daca cei 2 nu stau sa se certe nu inteleg de ce se autoangajeaza atatia avocati.ar trebui sa se analizeze unde s-a gresit,care sunt castigurile acestui concurs,sa vedem ce mai putem imbunatatii la closeturi,sa se organizeze o intalnire regionala sau nationala unde sa vina toata lumea si sa se simta bine.sunt prea multe ca..turi in viatza asta ca sa stam sa stricam un concurs intre prieteni.vinovati sunt si participantii care in goana de aplauze mai si dau cu mucii de pereti.aici moderatorii ar trebui sa ii urecheze si daca este nevoie sa ii excluda.
                            mereu bucurestiu e avantajat....dar cine a participat din provincie?NIMENI.ei ar trebui sa isi rezolve probl ca intre prieteni la o intalnire si si invinsul oricare ar fii sa isi recunoasca infrangerea.iar pentru urmatoare editzie am o idee:fiecare filiala la intalnire sa stabileasca pe cine sa voteze si organizatorii sa voteze pt fiecare oras.asa nu mai apar user de 2 zile.nu ai cum, sa inventezi orase.si asa dispare si chestia ca bucurestiul face si drege.nu le tin partea la bucuresteni insa nu tre sa ii punem la colt din orice motiv.pana la urma...cam ei au avut cel mai mult curaj sa investeasca in masini.eu unu ma bag la best logan cu ei pt ca stiu ca va fii o lupta corecta.scuze de compunere dar sunt prea multi care nu au ce face in casa si stau pe forum toata ziua.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • vrei sa spui ca e pe forumu' asta un logan 100% stock?????????? macar un sony xplod si tot difera de stock.

                              Comment


                              • asa ziceam si eu, sti cum se zice : omu beat si copilu mic zic intotdeauna adevaru, asa ca eu zic sa va inbatati la o nationala si sa da-ti tot afara si sa nu mai existe alte discutii, pana una alta ce se mai anunta de concursul " The Best"
                                s-au adunat cei minim 4 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google