Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zici ca i-a obligat sa-si faca conturi sa-l voteze pe el.Cred ca uitam cine a facut treburile astea influentand userii. As vrea sa zic eu multe dar prefer sa ma limitez deoarece cu unii nu prea ai ce vorbi. Hai cu berea!
    http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

    Comment


    • Am stat si am citit tot ce s-a scris pe aici. Circ si paine am vazut, altceva nu. Nu inteleg de unde atat discutie ca a pierdut unul si a castigat altul prin nu stiu ce mijloace( urat daca este asa ). Culmea, i s-a luat apararea chiar celui care a castigat sectiunea Level 3. Prea multi aplaudaci si pupin...... pe aici. Va sugerez sa incetati cu certurile astea care nu-si au rostul si sa asteptati cuminti concursul urmator.
      Pana atunci: Patrascu, Ciucurencu, Tonitza veniti cu alte palete sa ne mai deschideti si noua ochii........luati cu scoarta ca face bine la stomac.
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • Eu propun ca data viitoare in timpul concursului sa fie dezactivata optiunea de a trimite PM
        sigpic

        Comment


        • bine tu ! asta a fost maxima
          http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

          Comment


          • @B-74-VAN.. spune ce ai de spus... daca tu esti ala cu care are ce sa se vorbeasca..

            Comment


            • Nenea de ce sa mai zic,e suficient cat am zis...pentru ca observ din discutiile de mai sus ca imediat se ataca cineva,si nu are rost sa se iste iar scandaluri.Numai bine!
              http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

              Comment


              • Ne ocupam de concursul mare???
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • 3.............2...................1............... ...start.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • va tine ? ! ))

                    dsign si fast ... am incredere in voi ca puteti sa scrieti niste puncte minime de regulament in concursul " Best Logan Club Car "

                    ca si propuneri :

                    1. Pe thread sa nu se comenteze ( se considera off-topic )
                    2. O perioada de 2 saptamani pentru cine mai vrea sa se inscrie dar sa aiba modificari VIZIBILE !
                    3. Votantii sa fie numai Loganist de 5 stele , altfel votul nu se ia in considerare

                    mai astept o propunere sau 2 ... nu de alta dar nu vreau sa intrecem regulamentul forumului in puncte )
                    Last edited by skandal; 27 August 2011, 10:35.

                    Comment


                    • vreau sa ma inscriu si eu la best logan club car ))) ... am JePeLe + ca am si "frane", deci clar castig
                      Last edited by Dany_DNY; 27 August 2011, 10:55.
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Tu daca mai faci off-topic si bascalie, zbori...

                        Comment


                        • Originally posted by skandal View Post
                          3. Votantii sa fie numai Loganist de 5 stele , altfel votul nu se ia in considerare
                          Sa inteleg ca Mario Popa nu poate vota?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skandal View Post
                            va tine ? ! ))

                            dsign si fast ... am incredere in voi ca puteti sa scrieti niste puncte minime de regulament in concursul " Best Logan Club Car "

                            ca si propuneri :

                            1. Pe thread sa nu se comenteze ( se considera off-topic )
                            2. O perioada de 2 saptamani pentru cine mai vrea sa se inscrie dar sa aiba modificari VIZIBILE !
                            3. Votantii sa fie numai Loganist de 5 stele , altfel votul nu se ia in considerare

                            mai astept o propunere sau 2 ... nu de alta dar nu vreau sa intrecem regulamentul forumului in puncte )
                            loganist de 5 stele si cu cont deschis inainte de .... : asta stabiliti voi.
                            in trei patru zile de stat pe forum reusesti sa faci suficiente posturi incat sa ai acest titlu
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • cel mai bine sa aibe un minim de 500 posturi ... si sa voteze cei care au vechime minim 6 luni ! Asa cred ca ar fii mai ok
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • eu am rugat 2 membrii cu experienta sa dea cu parerea ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google