Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am mai dat doua BAN-uri. Daca am ratat ceva va rog sa ma atentionati!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Cam tarziu.
      Oare chiar nu se vede???
      "Deem"-nu ma intereseaza ce natie este:

      "Skypper"- http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=701

      Am revenit, desi am zis ca renunt.
      Vad ca altfel nu se poate.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Mai bine mai tarziu decat niciodata. Nu stam 24 din 24 pe forum.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • No asa mai vii de acasa.

          Sunt aici, va ajut,dar fara exceptii regulamentul vreau sa fie aplicat.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • saracul Deem uita ban u nu e ban u. totusi nu putem fi roboti, parerea mea

            nu se poate face ceva de genul drept de vot la poll uri doar dupa ce depasesti un anumit numar de posturi ?

            Comment


            • "alessandro" ce nu intelegi tu din regulament?
              Ce tot te bagi in seama aiurea?
              Nu ai vrea sa-ti vezi tu de treaba si sa nu mai comentezi aiurea la niste reguli care s-au stabilit de comun acord inainte de inceperea concursului.
              Este undeva vreo anexa care specifica ca rusii sau alte natii de pe forum nu se supun regulilor???
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • nu inteleg de ca sari asa ? isi au rostul asemena replici pe un forum unde are loc un concurs amical FARA PREMII ? daca sunt frustrari la mijloc nu este nici momentul nici locul pentru exprimarea lor.

                regulamentul este regulament clar. dar asta nu inseamna ca este perfect. mi am exprimat parerea. sau nici asta nu am voie ?
                eu consiuder ca cei cu drept de administrare trebuiau macar sa judece cazurile speciale. regulamenul a fost creat pentru corectitudinea maxima a voturilor si pentru anularea clonelor. crezi ca organizatorul de timisoara era clona ? regulamentul asta clar anuleaza clonele dar in acelasi timp si voturi valabile.

                Comment


                • Ce frustrai, despre ce vorbesti?
                  Acum o dai la intors, o data iei apararea rusului, odata iei apararea organizatorului din Timisoara.
                  Ce-i cu discutiile aste fara rost.
                  Eu nu vreau decat sa se aplice regulamentul asa cum s-a stabilit.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • le iau apararea in continuare. rusului i as fi anulat votul si i as fi dat un PM in engleza sa ii explic. daca nu stie nici engleza sa fie sanitar.
                    organizatorului de timisoara nu i as fi facut nimic.
                    subiect incheiat din partea mea.

                    oricum ni stiu ce a fost in capul meu sa ma bag in asemenea polemici din domenii total opuse activitatii mele pe forum

                    Comment


                    • Pacat ca am avut drepate ca eu scriu romaneste si altii citesc chinezeste.
                      Uitate cum a fost sanctionat "b 13 dhp"(organizatorul de Timisoara) - http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=21292 - cu bannare.(b 13 dhp b 13 dhp e offline
                      Banned)
                      Last edited by FastFurious; 17 September 2011, 13:12.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • da stiam ca a luat ban ? si ce e cu asta ? vrei sa mi demonstrezi ca a fost aplicat regulamentul ? a fost aplicat si va fi aplicat corect in continuare. adminii mai au si ei vietile lor personale nu pot sta 24 din 24 pe forum sa anuleze voturi si sa baneze clone instant. conteaza daca se anuleaza instant sau peste o zi ? oricum se anuleaza pana la sfarsit deci nu vad rostul agitatiei create. chill down

                        Comment


                        • Fast frate... cu tot respectu ...dar bati campii
                          Cu ce te incanta ca Deem ala e banat sau nu atata timp cat s-a anulat votul ? Doar asa ca sa fie omul banat si sa nu poata accesa forumul.Banul la rusu eu i l-am ridicat dupa ce am primit un mail de la el in care ma intrebase de ce e banat .I-am explicat frumos situatia si asta e . Daca tot vorbim de regulamente , as putea sa pun pariu ca daca ma pun sa caut la 80% din userii de pe forum prin posturi le-as gasi motive sa le dau la warnuri pana sa ii banez pe fiecare si asa as transforma atmosfera de pe forum intr-o atmosfera de inchizitie
                          Bafta in ce v-ati propus
                          Sunt sigur ca pe viitor n-o sa mai voteze nimeni in polluri dupa chestia asta
                          Last edited by Cristi_Xp; 17 September 2011, 13:21.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • hai gata cu rautatile .. cocursul continua , orice rautate sau post facut sa deranjeze alt user , va fi de asemenea considerat off-topic ... chiar daca este un thread de discutii ...

                            sa speram ca aici se termina cu discutiile aiurea

                            Comment


                            • Doamne Doamne cata tevatura si zeci de pagini cu comentarii si regulamente inutile.

                              Fratilor nu se castiga nimic nici un premiu. Va agitati absolut degeaba si va comportati ca niste copii.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • mamaaaa,eu si vyp cu cei mai putini infractori.eu tre sa recunosc:deem e prieten cu mine de cand am fost in rusia, d-aia m-a votat))glumeam.abia ieri am aflat ca m-a votat pe mine.radu tine-te de treaba ca esti sustinut.ar fii cazu sa apara si comentarii legate de masini .critici ,aprecieri idei de viitor.ex:radu ar fii cazu sa ciufulesti oleaca jantele cu niste vopsea,dsign sa ridice mai mult motoru ca se pricepe,dnf sa mai bage la exterior,etc.erau niste idei sa nu va aud p-astia 3 ca ma incaieratica va dau de jurat cu surubelnita pe vopsea ,explozii la cauciucuri,guma in par...))
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google