Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu vreau doar o liniuta intre ilfoveni.

    Comment


    • anu de fabricatie isi spune cuvantul,ne-am dat noi doi dar din mers...si pinionul ala de a 5-a spune tot

      pe 402 m...poate o sa ne dam , dar nu suntem asa mari fani
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • stiu ca nu sunteti. ma gandeam ca asa ar fi frumos.

        felicitari pentru amandoi. sa tineti Bucurestiul la mare rang in continuare....pardon ilfov

        Comment


        • facem LC ILFOV
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Pantelimon monser, Pantelimon. eu ma bag...stau 3 statii mai incolo tot una mi i

            Comment


            • fata de ei, tu stai in alt oras la ei e undeva la tara, dupa ce iesi din Bucuresti comuna Pantelimon.

              Comment


              • Bai asta a lu'chit da fibra, felicitari ma. CUm zicea PAU mai sus, esti Boss un an de zile.

                Te astept cu berica la gard, azi e zi de surubareala la mine

                @Alin007, nu stiu despre cine vorbesti cand spui ca exista concurenti care nu stiu sa piarda, pesemne ai gresit concursul. De data asta a fost maxim.

                Si daca te referi la comentariile mele legate de bara un pic lovita a lui Matheo, astea sunt glume pe care ni le permitem intre noi. Mai descreteste-ti si tu fruntea si razi. O sa fie mai bine, garantat
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Alin0007 View Post
                  Bravo, Matheo! Ai o masina superba. Sa ti-o tina Domnu intreaga si sa ai parte de ea. Cei care nu stiu sa piarda m-au dezamagit!
                  Alin cine a pierdut ceva in acest concurs?Eu cred ca toti am castigat ceva, dar daca tu stii ca unul din noi cei 5 cu exceptia lui "matheo66c" nu am fi impacati cu rezultatul te rog sa o dai pe fata ca sa nu fie interpretari la adresa vreunuia din noi.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • --------------------------------------------------------------------------------

                    FastFurious: S-a incheiat concursul.
                    Avand in vedere ca dintre toate masinile participante a mea imi place cel mai mult, am votat ca atare.
                    Felicitari tuturor colegilor de competitie si nu in ultimul rand castigatorului!!!
                    Felicitari "matheo66c"!!!

                    cum sa te votezi singur ?? ) macar din fair-play si pentru spiritul competitie votai cu alt concurent

                    Rusinica!!! cum ar spune baietii de la cronica carcotasilor
                    Last edited by geo_ultras; 27 September 2011, 17:48.

                    Comment


                    • Daca imi placea alt stil adoptam si eu alt stil si imi faceam masina asa, dar avand in vedere ca stilurile adoptate de colegii concurenti sunt total diferite de ce imi place mie(asta nu inseamna ca masinile lor nu sunt frumoase)am votat ce imi place si mie nu mi rusine deloc de ce am facut.Ma contraziceam singur daca votam altceva.
                      Aaaaaaaaaaaa si sa nu uit puteam strica prin votul meu sa avem 2 castigatori, dar nu am vrut asta,am fost ultimul votant si am considerat ca este mai bine asa.
                      Ps.
                      Sunt mandru de masina mea si nu mi rusine deloc ca am votat asa.
                      Cat despre fair-play in concursul asta, cu toate ca o sa ziceti ca ma laud, am demonstrat de data asta mai mult decat oricine.
                      Last edited by FastFurious; 27 September 2011, 17:57.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • radu de ce nu spui adevaru?am vrut sa terminam la egalitate exact cum trebuiau sa faca matheo si dsign.da de ..ei batman ,batman,
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Originally posted by FastFurious View Post
                          Cat despre fair-play in concursul asta, cu toate ca o sa ziceti ca ma laud, am demonstrat de data asta mai mult decat oricine.
                          Nu pot sa zic decat..Jos palaria
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Mai nou, cei ce sunt fair-play, trebuiesc laudati si ricati in slavi?!
                            ...si eu care credeam ca'i ceva normal. :|

                            Da', cine stie stie, poate's io indoctrinat cu mentalitati invechite.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Niki, ai inteles total gresit.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Originally posted by geo_ultras View Post
                                --------------------------------------------------------------------------------

                                FastFurious: S-a incheiat concursul.
                                Avand in vedere ca dintre toate masinile participante a mea imi place cel mai mult, am votat ca atare.
                                Felicitari tuturor colegilor de competitie si nu in ultimul rand castigatorului!!!
                                Felicitari "matheo66c"!!!

                                cum sa te votezi singur ?? ) macar din fair-play si pentru spiritul competitie votai cu alt concurent

                                Rusinica!!! cum ar spune baietii de la cronica carcotasilor
                                Fii tu sigur talambule ca daca nu ar fi intrat masina lui dsign in concurs, as fi votat cu FastFurious. Ti-am spus ca din variantele de inceput, pana sa intre dsign, FastFurious ar fi avut garantat votul meu.

                                Mai ales ca "best LoganClub car", m-as fi asteptat ca fiecare concurent sa-si fi votat masina sa. Fiind in aceasta categorie, clar fiecare si-a facut masina dupa bunul sau plac si fara jumatati de masura.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google