Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astept sa ma bag la evacuare, o camera buna sa nimeresc, la un fulger ceva..

    La tiganeli poate la anul daca intr-adevar imi va iesi ceva deosebit, altfel n-are rost.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • ooo ..suna bine ,suna bine bricheta ...

      sa elimin suspiciunile daca simt ca voi fi favorizat prin voturi bazate pe prietenii,amicitii voi ceda locul urmatorului concurent ...

      Comment


      • Nimeni la interior?
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • o sa particip si eu la interior ... dar evident ca nu o ma gandesc la premii )
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • baaa si eu la ce categorie ma bag, ca nu mai vreau la jante, ramane intre audio si level 1. ce ziceti??
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Level 1
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • nu am avut timp si nu au decurs toate conform planurilor ca aveai adversar la interior dsign

                Comment


                • m-as baga si eu daca ar fii o categorie "cele mai frumoase faruri"

                  Comment


                  • La anul, cand o sa scrie I...scu Cosmin in talon, o sa ai ce trebuie la interior. Sunt sigur. Si o sa ai si ceva cupe. Tre sa-i dam jos pe tunigarii astia gen glumetu´, pisisoiu´ ... astia Sa le aratam ce inseamna performanta
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • la anul? ..de samtamana asta se va produce inevitabilul ...

                      nu e de "calibrul" nostru sa avem adaosuri pe masini ... la noi trebuie sa traga ,sa te bage in scaun , sa simti G-ul (forta nu punctul ) , sa oracaie la semafor .... dar si cu asta se poate face senzatie ... tu ai grija sa gasesti "the way back home"

                      Comment


                      • Originally posted by cos_min_i View Post
                        la anul? ..de samtamana asta se va produce inevitabilul ...

                        nu e de "calibrul" nostru sa avem adaosuri pe masini ... la noi trebuie sa traga ,sa te bage in scaun , sa simti G-ul (forta nu punctul ) , sa oracaie la semafor .... dar si cu asta se poate face senzatie ... tu ai grija sa gasesti "the way back home"
                        Pana atunci "ma bat" eu "umar la umar" cu SGM-u la tiganeli .Dc nu te-ai inscris la "tiganeli" Cosmine?
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Acolo exista o discutie.

                          Acum na, fiecare o ia cum doreste, dar, "tiganim" 1.4, 1.6, 1.2 sau punem alt motor?

                          Nu subestimez sub nicio forma ceea ce a facut Robert, e de laudat, toata lumea stie ca tot ceea ce a facut el a fost bun, a fost apreciat, a dat rezultate, dar ce "tiganim"?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • e vorba de "tiganit" partea mecanica a masinii ca ii schimbi motorul sau ca nu il schimbi tot aia e unii apreciaza modificarile pe motorul stock alti poate considera ca ce a facut robert e mai super
                            ambele masini sunt modificate la partea de motor cat si stabilitate frane etc
                            va fi un concurs pe cinste
                            nui nimica Miu-le ca are capacitate si cp dublu fata de tine
                            "buturuga mica rastoarna caru mare" + ca 1.4 e "fortza" "pa sistem"


                            nu prea avem pe cine vota
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Apreciez ce a facut Robert si chiar mi-as dori sa fiu in stare sa fac si eu o modificare de gen dar unele chestii ma depasesc,oricum am avut curajul sa ma inscriu fiind constient ca daca se inscrie Robert sau Groza "sunt ciuruit" .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Dupa cum am mai spus in postul 106 cu o pagina in urma:
                                "Parerea mea este ca intr-o competitie important este sa participi nu neaparat sa castigi.
                                Din orice competitie in care ai participat indiferent ca ai castigat sau nu , ai ceva de invatat si prin asta castigi.";asa ca nu va mai ganditi daca castigati sau pierdeti.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google