Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 3 Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • votat low e frumos tare imi place stilul..si pss e frumos culoare unicata dar nu e pe gustul meu..bafta
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • frumoasa culoare pss, dar mi a atras atentia mai mult low (am vazut o... poate de aceea)!!!

      Comment


      • votat pisica
        "PH-66-SIX"
        Dacia Golan 1.4

        Comment


        • votat LOW-ul. <- motivul e in propozitia anterioara ;)
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • am optat sa votez pentru sorin pss dar votul meu vad ca apare la Matheo rog un moderator sa stearga votul de la Matheo si sal treaca la sorin pss

            Comment


            • Vot matheo. Pt ca e Custom si e pe placul meu.
              Fara suparare Sorin sti ca imi place si masina ta dar acum am ales sa votes LOW-ul

              Comment


              • Originally posted by proDiesel View Post
                am optat sa votez pentru sorin pss dar votul meu vad ca apare la Matheo rog un moderator sa stearga votul de la Matheo si sal treaca la sorin pss
                daca votul tau va face diferenta , atunci vom tine cont , scriptul nu da voie sa sterg vot sau sa adaug ...

                Comment


                • Greu de ales...Dar votul meu se indreapta catre PSS !Nu stiu ...parca culoarea aia mai speciala ,fata de albastrul "conventional" atrage mult mai bine privirea ,iar spatele aduce mult a "japan style" !Si cealalta masina e superba dar merge mie mai mult la suflet PSS-ul!Respect pentru proprietari si pentru munca depusa in aceste 2 masini deosebite!Bafta amandurora in continuare!

                  Comment


                  • ambele masini sunt deosebite.respect ambilor pentru munca depusa!votul meu merge la sorin pss

                    Comment


                    • Votez Matheo! Masina deosebita!
                      Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                      Comment


                      • votat sorin_pss....culoarea masini e penala.....
                        MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                        Logan din Bicaz (Neamt)

                        Comment


                        • Votul meu merge catre Matheo, pentru ca merge (cat se poate) pe Stance
                          Multi imi spun ca sunt nebun...
                          Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

                          Comment


                          • votat matheo. Imi e prieten si are o masina frumoasa

                            Comment


                            • votat matheo! ceva mai aparte si in acelasi timp si simplu...
                              sigpic

                              Comment


                              • votat pisica.imi place culoarea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google