Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by aleXpeed View Post
    Stiu masina inca de pe vremea cand mergeam cu bicicleta si visam la permis, avea roti mari si albe, capota incruntata, lasata mai jos, Dacia Rally Team pe parbriz, stick-ere pe usi ca la Fast & Furious + o evacuare zgomotoasa. Nu era saptamana sa nu fi trecut prin cartier la mine, ma atragea, cativa spuneau ca vor sa-l bata pentru halul in care mergea.

    Timpul a trecut, am apucat sa conduc odata masina, pentru mine era senzatie, de la 1.4 gaz standard la 1.6 cu traseu, remapare, fara A/C, fara gaz, scaune sport etc..., eram high. Mereu mi-au placut investitiile utile, iar pentru mine conteaza sa simti in ce investesti, performante mai bune. Este un model pentru mine.

    Un vot agitat!
    In mare parte ce a spus copilul asta ( ) se potriveste cu ceea ce simt si eu....asta este Loganul din cauza caruia am pus toba sport, asta este Loganul DA curse, asta este din punctul meu de vedere Loganul care merita acest concurs si cu siguranta votul meu! CUP

    Comment


    • #62
      De ce oare, la fiecare masina, imi sar la ochi numai modificarile care nu-mi plac?
      Am votat vyp. Imi place masina mult. Nu s-a exagerat la nimic, sau poate totusi...la culoarea jantelor.
      Toti participantii au masini frumoase. De laudat si apreciat munca depusa. Bafta la toti si spor la trofee

      Comment


      • #63
        Votul meu merge catre matheo
        sigpic

        Comment


        • #64
          votat matheo , pentru ca vine cu "forte proaspete" daca pot zice asa ...

          Comment


          • #65
            Votat clar Dsign. masina lui este poate cea mai echilibrata, si nu in ultimul rand o temerara pentru multe din imbunatatirile pe care multi dintre noi si le-au pus ulterior.

            Comment


            • #66
              Votat Dsign ! pur si simplu imi place ce a facut la masina.

              Comment


              • #67
                salutare ... intradevar greu sa votezi masina in conditiile in care toate sunt facute chiar bine ...io am votat cu FastFurious , mi`a placut mult kittu de tunning de la exterior cum l`a facut , sa numai zic de sunetu evacuarii ...restul vine de la sine :P
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • #68
                  Votat dsign.
                  Pentru faptul ca a fost prima persoana din acest Club care mi-a demonstrat, practic, ca pasiunea nu are limite.

                  Sustin creativitatea si perseverenta!

                  Este masina pe care o prezint, negresit, de fiecare data cand mi se cere sa spun cate ceva despre LCB!

                  Mult succes, domnilor!
                  Si felicitari tuturor participantilor la concurs pentru munca depusa!
                  Last edited by roxana22; 14 September 2011, 15:46.
                  Event planner

                  Comment


                  • #69
                    Votat dsign desi sincer decizia a fost fff. grea ,cred ca matheo66c merita si el loc. I doar pe unul din ei pot vota , pe loc. II cred ca ar fi FastFurious iar ceilalti concurenti sunt evident de nota 10 .
                    Bft tuturor !
                    (din concurs lipseste favoritul meu,nu stiu de ce dar... asta e.)

                    Comment


                    • #70
                      Si mie imi pare rau ca nu am putut sa dau doua voturi,mai ales ca am fost si "mustrat" .

                      Dsign
                      a demonstrat dealungul anilor ce se poate face din logan.

                      Matheo a muncit foarte mult in ultima vreme si rezultatele au fost pe masura.

                      Voturile sunt si de o parte si de celalta.Propun ca daca intre cei 2 nu o sa fie o diferenta mai mare de 5 voturi amandoi sa primeasca locul 1..

                      Comment


                      • #71
                        Cam greu de votat,dar intr-un final aleg pe Matheo.
                        sigpic
                        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                        Comment


                        • #72
                          Votat BIK, o masina lucrata cu multa pasiune, atentie la fiecare detaliu si pentru istoria ei(este prima masina LOGAN modificata din Pitesti la motor si exterior)
                          Last edited by ionut CIA; 14 September 2011, 16:57.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Votez matheo66c. Motiv? Not Low Enough

                            Comment


                            • #74
                              Votat matheo66c deoarece imi place cum a explicat in detaliu ce si cum a facut, a pus poze cu ce a facut ... bravo tie, tine-o tot asa!
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Cei care au pana in 150 de posturi, sa se abtina de la vot. Se da BAN pentru asta si toleranta este zero!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google