Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi_timidu e level 1 masina. Parerea mea.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by skandal View Post
      dute ma si te plimba... ... ramai ! dar nu te bag la vot ! ))))
      Te zic mamei, pocitule! Huaaa!!!!

      Comment


      • level 3 se exclude ca acolo este varful modificarilor si trebuie sa fie ceva special.
        m-am uita cam ce se cere la fiecare level si l-a level 1 am tot, l-a level 2 am decat jumatate. ar fi trebuit ca cineva sa urmareasa masinile si sa le distribuie asa cum trebuie.
        mai astept pareri

        Comment


        • La interior asta : "-Suport GPS,Telefon : Parbriz (destul de util pentru gps)" va fi modificarea care va face diferenta in alegerea castigatorului.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Buna asta
            sigpic

            Comment


            • In seara asta se da drumu la vot ?
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • haha) Oricum nu am sanse.... Da in seara asta...
                MY CLA

                Comment


                • din motive tehnice , votul va incepe duminica seara ...

                  Comment


                  • ska,m-a rugat SanduGolanu sa-l inscriu la interior,e cu suparare daca ii fac eu descrierea? A aflat tarziu si azi si maine e la nunta.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Originally posted by FastFurious
                      La interior asta : "-Suport GPS,Telefon : Parbriz (destul de util pentru gps)" va fi modificarea care va face diferenta in alegerea castigatorului.
                      Eu nu inteleg de ce te bagi tu sa comentezi...cand nici macar nu participi

                      Daca te inscriai la best car cu siguranta lama ta de buldozer facea diferenta...il basculai cu totul pe Jokeru

                      Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner

                      Comment


                      • matheo .. mai are timp pana duminica .. daca poti sa postezi de pe contul lui ... este ok. prietenii stiu de ce

                        Comment


                        • Originally posted by alessandro View Post
                          Eu nu inteleg de ce te bagi tu sa comentezi...cand nici macar nu participi

                          Daca te inscriai la best car cu siguranta lama ta de buldozer facea diferenta...il basculai cu totul pe Jokeru

                          Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner
                          S-au terminat inscrierile si eu nu sunt inscris???
                          S-a terminat votarea si s-au declarat castigatorii???
                          Totusi imi place ca tu ai dreptul sa te bagi si altii nu au, dar totusi recunosti unele chestii.......
                          Bafta tuturor!!!
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • aia pare imbunatatire???? Am pus-o intentionat, sa vad ce reactie aveti...Sa mai radem si noi putin....dar unii numai sa condamne stiu.....
                            MY CLA

                            Comment


                            • Originally posted by PrEsTiGe View Post
                              aia pare imbunatatire???? Am pus-o intentionat, sa vad ce reactie aveti...Sa mai radem si noi putin....dar unii numai sa condamne stiu.....
                              Tot sub forma de ras si gluma am citat si eu, dar ce poti sa faci, fiecare intelege ce vrea.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Sincer sa fiu dadeam cartonas la comentariul lui alessandro, dar nagh, poate nu primeste din anumite motive.
                                Prestige, sincer sa fiu nu stiu cate sanse ai, avand in vedere concurenta. Eu tocmai din cauza concurentei nu ma bag, pentru ca stiu sigur ca nu voi avea decat maxim 3-4 voturi
                                La anul sper sa ma bag la interior si lvl 2, daca nu macar la interior si lvl 1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google