Toreador B 48 RDU.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toreador B 48 RDU.

    Acesta este loganul meu, un preferance din aprilie 2005. "Vina" aparitiei mele pe acest forum ii apartine colegului meu de serviciu, Cristi (Vitriol), el mi-a bagat microbul loganclub in vene. O sa fac tot posibilul sa ajung la intanlirile saptamanale. Despre inbunatatiri la masina... voi lasa pozele sa vorbeasca. Astept pareri si critici.
    Attached Files

  • #2
    imi place,arata bine masinuta, de unde ai luat prelungirea aceea la spoiler pe fata?
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #3
      Foarte frumoasa masina !!!! Felicitari !! E facuta cu gust. E aceiasi culoare ca a mea. Da-ne mai multe detalii despre toba.... Si arata superb cu triplele rosii in totalitate. Cu ce le-ai facut ? Si jantele dau bine pe masina. Si de unde ai luat prelungirea neagra de la spoiler ?
      sigpic

      Comment


      • #4
        Asa da domleeeee....masina frumoasa, vitriol isi face datoria de a aduce din ce in ce mai multi adepti in "secta" Logan Club !!!
        Sa o stapanesti sanatos, si sa te bucuri de ea la maxim.
        Te asteptam la intalnirile oficiale/fulger ale loganistilor!!

        sigpic

        Comment


        • #5
          Frumoasa foc masina imi place folia montata pe ea apropo cat ai dat pe folie?

          Comment


          • #6
            O masina frumoasa dom'le. N-am mai vazut pana acum pe cineva care sa aiba atata grija de masina.
            P.S. Masina arata asa curata si spalata mereu, nu ca a mea care vede apa doar inainte sa-i fac poze.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              te-a intrecut si pe tine ?? ) hmmm...cam greu de crezut. Imi place mult cum arata ! bine ai venit !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                de unde ai prelungirea aia de fata? imi place.

                frumoasa... cu toba cand un filmulet?
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Frumoasa foc, sa ne spui de unde ai prelungirea si cat a costat + toba daca este pusa direct sau scoasa si intermediara. Imi place, arata intr-un mare fel, te asteptam la intalniri sa ne-o arati si noua, succes in continuare.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #10
                    uite cum arata o masina ingrijita!!!curata,jante frumoase,culoare elegante,stopurile se potrivesc de minune!sa o stapanesti sanatos!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • #11
                      Salut baietii cateva raspunsuri la intrebari
                      FANE1990:este o mare problema cu prelungirea de bara doar domnul Joker poate da mai multe detalii , Cu aceasta ocazie ii multumesc lui joker ca nu cere drepturi de autor
                      ABU20:Toba este originala a masini doar ca a suferit o operatie ,iam atasat gatul final,am decupat in toba propriu zisa pentru a infige la propriu ornamentul in toba cu aceasta ocazie iam usurat evacuarea de la 40 mm la 60 mm (gatul de evacuare) binenteles ca acum face un pic de galagie atat cat sa ma ia baietii la ochii dar este ok
                      Triplele sunt facute cu autocolant rosu transparent
                      GIONIK:Multumesc frumos pt urarii
                      RADU2008:ma costat 200 lei luneta si autorizatia sa nu am probleme cu baietii iar lateralele sunt puse de mine

                      Comment


                      • #12
                        frumusica masina si forte ingrijita...sa o stapanesti sanatos !

                        Comment


                        • #13
                          misto...asta mica visinie! curata fardata si aranjata! .. un spate clean ar pica bn.

                          Comment


                          • #14
                            Imi place cum ai aranjat-o (bun gust) drumuri bune.
                            sigpic #

                            Comment


                            • #15
                              arata super bine cu evacuarea aia si arata bine masina

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google