Golanu Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golanu Meu

    am si eu un golan 1.4 model laureat cu :geamuri fumurii,jenti km,cd-player sony x-plod gt 300,boxe spate ovale sony x-plod XS-F6933,huse sport,pleoape faruri,etrier si tambur vopsite rosii...
    Attached Files

  • #2
    Bun venitsi felicitari pentru masina...sa intelegem ca esti politist?
    sigpic

    Comment


    • #3
      bravo lui ! nu pot decat sa ii urez bun venit si sa speram ca o sa contribuie cu ceva la imbunatatirea forumului,ca fiecare dintre noi de asemenea
      cat te-au ajuns jantele? ce cauciucuri ai ? ce repere... ?
      Last edited by Cristi_Xp; 12 October 2007, 06:25.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        ce e misto la masina ta cd-player sony x-plod gt 300 si pleoape faruri,etrier si tambur vopsite rosii... )

        Comment


        • #5
          bv sa-l stapanesti sanatos!si la mai multi ani :d

          Comment


          • #6
            nu imi plac jentile...adica modelul care l-ai ales...puteai sa alegi si tu ceva mai frumos.

            Comment


            • #7
              Originally posted by valeriuciprian
              Bun venitsi felicitari pentru masina...sa intelegem ca esti politist?
              Nu cred ca e politist. Eu zic ca poza e facuta de la ultima retinere.

              Acum, pe bune, bine ai venit! Noi avem ceva doar cu politistii corupti si cu cei care comit abuzuri.

              Cat te-au costat jantele, ai pastrat aceleasi cauciucuri?

              Comment


              • #8
                Ba mie i-mi plac jantele.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #9
                  salut si bine ai venit pe forum!
                  taci mei SUPERCAR, arata bine jantele si evident ca fiecare are gusturile lui. poate le-a primit cadou sau i-au ramas dintr-o afacere rentabila. oricum e mai bine decit fier.
                  modificari de bun gust si imi place. da ia spune si noua care e smecheria cu chestia albastra ce iasa pe toba?
                  aici poza
                  avind folie pe geamuri si fara abtibildul de omologare, sint convins ca e politist.
                  Last edited by crististreulea; 12 October 2007, 12:56.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    aia am vrut sa intreb si eu ,unde e abtibildul ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Cred ca-i fumul de la esapament colorat de la luminite. Am vazut efecte asemanatoare la fantani arteziene.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa masina....Si eu sunt convins ca e politist deoare ce is spala masina in parcarea politiei(IPJ):p....Vin si eu cu poze cu masina la spalat in jandarmerie

                        Comment


                        • #13
                          Sa o stapanesti sanatos!
                          Imi place masina, acum ai putea sa-i pui si un eleron discret.
                          Esti al treilea politist pe forum si e foarte bine.;)
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by SUPERCAR
                            nu imi plac jentile...adica modelul care l-ai ales...puteai sa alegi si tu ceva mai frumos.
                            loganu e din 2005 octombrie ,si atuncea mi-am luat jentile.initial am vrut sa imi iau alte jentii,dar fix knd sa dau bani pe primele venise un tir sa descarce modele noi, si din toate mi-au placut astea.dupa kre am stat o ora sa primeasca si lista de preturi.pot spune ca sunt printre primi kre au avut modelul asta de jenti (FIREBIRD parca se numesc)

                            Originally posted by zenit
                            Nu cred ca e politist. Eu zic ca poza e facuta de la ultima retinere.

                            Acum, pe bune, bine ai venit! Noi avem ceva doar cu politistii corupti si cu cei care comit abuzuri.

                            Cat te-au costat jantele, ai pastrat aceleasi cauciucuri?
                            jantele m-au costat 18 milioane in 2005,acuma am vazut ca sau mai ieftinit.cauciucurile sunt originale KOMORAN,vroiam sa le schimb cu unele pe 205/60 R15 dar am auzit ca sunt multe inconveniente cum ar fi :consum mai mare,omor planetarele..

                            Originally posted by Rocri
                            Cred ca-i fumul de la esapament colorat de la luminite. Am vazut efecte asemanatoare la fantani arteziene.
                            da este un tips cu leduri in el,arata f frumos iarna knd face condens si iese abur de parca ar fi o flacara.NU RECOMAND sa va puneti pe masini,am fost oprit de cel putin 20 de ori pt ledurile acelea.

                            imi pare bine celor care le-au placut masina,pe viitor vreau sa schimb boxele pe fatza si sa pun un subwoofer sa imi faca masaj.
                            Last edited by andrei; 12 October 2007, 18:49.

                            Comment


                            • #15
                              dar de ce sa fi oprit?) ori e OZN?)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google