B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci de post la my ride! Ma tenteaza geamuri electrice...le am achizitioanat acum cateva zile de la cineva de aici de pe forum cu 250lei si urmeaza montajul maine! Am primit tot la kit...macarale electrice cu motorase,mufe si butoane ..tot ce mai tebuie sa cumpar este cablul!
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Mi-am cumparat niste cauciucuri allseason debica navigator, sper sa nu fi dat gres cu ele.
      Am observat ca nu-mi mai merg ledurile de la climatizare,doar cel de la aerul conditionat.Cele de la butoanele geamurilor,avarie,blocare usi si incalzire oglinzi se aprind.
      Stie cineva care e rezolvarea??
      Tinc fest !!

      Comment


      • ai leduri ? sau becul clasic ? ... daca e becul acela clasic ... poti cumpara altul si il schimbii ! vezi in tutorialul lui Crististreulea !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Sunt becurile standarn, nu leduri.Exista cumva vreo siguranta care s-ar putea arde?
          Tinc fest !!

          Comment


          • kalimera eu am debica navigator all season...sunt dezamagit de ele oarecum..adevarul ca acu au in jur de 40 000 km si daca intru in curba si accelerez blana ma duc inainte saniutza ))) in rest prima iarna va fi ok, a 2 cam greu, a treia...doamne ajuta ( daca apuca ) ))
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Daca ma tin pana la vara e ok.Eventual pun unele sh de vara.
              Tinc fest !!

              Comment


              • Am niste leduri si ma gandeam daca merg puse in locul celor de la pozitie.
                Asa arata cauciucurile mele cele allseason debica navigator.
                Attached Files
                Tinc fest !!

                Comment


                • de ce nu cumperi pur si simplu un led w5w si nu te mai complici cu alea?
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • Dap asa e....sunt putin !! La climatizare ce model de bec avem?
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • Azi cand m-am dus in parcare la masina am gasit-o inghetata complet.Oglinzile nu s-au dezghetat nici dupa vreo 40 minute.
                      Am schimbat lumina la butoanele din bord si am pus(multumita lui Dragman ) leduri albe.
                      Attached Files
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • Freezing rain nu gluma.Am vazut si la stiri.Foarte nasol, nu e ca zapada ca acolo ne mai descurcam....
                        Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                        Comment


                        • aceeasi chestie am patit si eu cu geamurile inghetate.
                          nasol rau
                          sigpic

                          Comment


                          • Alaltaieri dimineata cand m-am dus la masina am avut marea surpriza sa o gasesc.............sparta.Mi-au furat casetofonul (am lasat fata la cass la locul ei, peste noapte) si mi-au stricat yala de la sofer.Inauntru baetii au lucrat finut, in sensul ca nu au zgariat prea lumt plasticul gri.
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • Originally posted by Kalimera22 View Post
                              Alaltaieri dimineata cand m-am dus la masina am avut marea surpriza sa o gasesc.............sparta.Mi-au furat casetofonul (am lasat fata la cass la locul ei, peste noapte) si mi-au stricat yala de la sofer.Inauntru baetii au lucrat finut, in sensul ca nu au zgariat prea lumt plasticul gri.
                              sunt patit si eu. doar ca eu am lasat fata in torpedou si nu mi-au stricat iala .
                              o sa fie invatare de mine trust me .
                              ai uitat fata la casetofon sau pur si simplu nu obisnuiai sa o iei ?
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • e si normal sa caute fata de cass prin cotiera , portiere sau cine mai stie unde le punem.
                                multi dintre noi (ca si mine) scoatem fata si o punem prin masina , e clar ca si hoti stiu treaba asta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google