B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalimera...nu mai tine in masina lucruri la vedere sau obiecte placut ochiului, asa nu-ti mai faci necazuri
    e valabil pentru toti....sunt vremuri grele si vor veni si mai grele, hotii sau inzecit!
    lipsa text

    Comment


    • sKyb0y: Am lasat masina in fata blocului la 3 metri de bloc, iar fata de la cass am uitat-o,de obicei obisnuiesc sa o iau in casa.

      CataFOF/Bleizer :Inseamna ca oricum masina risca sa fie sparta cu gandul ca obiectele de valoare pot sta ascunse in locuri ferite.

      Dati-mi si mie un sfat in legatura cu o alarma buna la un pret rezonabil, eventual cu montaj inclus si locul unde as putea sa o montez.
      Si cum as putea remedia problema cu iala stricata. ms

      In prima poza e noul cass, iar a2-a e in dimineata zilei de sambata la bunici in judetul Vaslui.
      Attached Files
      Last edited by Kalimera22; 6 December 2010, 11:50.
      Tinc fest !!

      Comment


      • kalimera hotul nu sparge la bulan... sparge la sigur . trust me. cand mi-au furat casetofonul am fost filat si s-a dus direct la tinta. eu am pus fata in torpedou iar in fata ei am ridicat cutia de servetele sa dea impresia ca este in spate de tot.
        felicitari pt noua achizitie.
        From Miami 2 Ibiza
        Voucher
        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

        Comment


        • du-te in targ.. 250 ron.. 300.. cu tot cu montaj..
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Uite aici un link cu cineva care se ocupa cu repararea de yale stricate la Logan si pe deasupra este din Bucuresti.Nu pot sa pun linkul dar am copiat primul lui post din anunt:"vand autocolant stalpi pentru logan sau sandero, cost 30 lei colantul + montat /// repar butucul si indrept usa pt logan sandero sau duster deteriorate in urma spargerii, cost 50 lei (1butuc si 1usa) timp de executie max 2,5h valabil pt bucuresti, detalii pe forum (dar nu stau pe net) sau la telefon 0765.614.941 sau 0724.810.845 o sa revin si cu poze cu autocolantu si reparatia usilor si butucului"Da-i un telefon si vezi daca te poate ajuta.
            Last edited by dan.moraru; 6 December 2010, 23:26.
            sigpic
            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

            Comment


            • mie mi-au intrat in garaj pentru un amarat de modulator, bine ca era descuiata masina ca daca mai stricau si yala imi luam campii . si macar de n-ar fi nesimtiti au lasat usa garajului deschisa

              imi pare rau pentru 'patzanie' , sa imi zici si mie te rog cat ar ajunge o alarma ?

              ps: cea mai buna "alarma" : scoate incuietoarele, umple cu kit/fibra de sticla si gata balciul , ca si asa ai inchidere centralizata
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • a 2 a varianta: geamul jos )

                naspa ! ...pune-ti o alarma ! eu am dat 200 lei cu montaj, acum 2 ani jumate !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Si eu am patito pe partea dreapta, numai ca am iesit din casa exact cand se efectua operatiunea si au luato la fuga nenorocitii, am alarma si cu toate astea nu se sinchiseau , asa ca nu va puneti mare baza in alarme cu toate ca ajuta. Pe urma am mers la un service am astupat locul butucului pe partea dreapta si gata.
                  Acum sa fim seriosi, daca uitam diferite lucruri care fac cu ochiul nu credeti ca acei oameni ''nevoiasi'' ar sparge fara prea mari probleme si geamul?
                  ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                  Comment


                  • In week-end mi-am montat o alarma din targ de la vitan, cu 285 lei cu tot cu montaj.Are si posibilitatea montarii unui modul pentru ridicare geamuri, cica costa vreo 120 lei.
                    Adrian, cum adica ai astupat butucul, ca nu inteleg?
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • Ce preturi mari in buc...120 modulu de ridicare a geamurile,eu l-am luat cu 40 lei.

                      Comment


                      • Mda,preturi de capitala europeana...
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • Am si eu 2 probleme :
                          1.alarma :cand pun frana mai "apasat" sau cand iau un viraj cu viteza mi se aprind avariile si imi tiuie.
                          2.senzorii de parcare:se aprind cand franez mai "apasat'
                          Sper ca m-ati inteles....
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • incearca sa cureti stopurile cu niste wd40, a facut cristi un tutorial...
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Rezolvat problema cu alarma.Pinii de contact de la lampa spate, ce-a cu becul pentru march-arrier,erau oxidati.Acum nu mai am probleme nici cu alarma nici cu senzorii .Pentru deschiderea portbagajului din telecomanda, toata operatia costa 70 lei.
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • Uite cum am rezolvat:
                                Attached Files
                                ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google