B-76-SKF Logan KissFM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-76-SKF Logan KissFM

    salutare m-am gandit sa va arat si io loganelu meu, un kissfm 1,5 DCI gri comete
    pana acum am bagat in el o statie si un tub de bass ambele marca blaupunkt si niste pleoape:P cu timpul o sa fie mai " incarcat"
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 12 April 2009, 22:46.
    Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
    Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

  • #2
    Bun venit pe forum poze cand pui banuiesc ca ai leasing la masina ca ai nr de B prin ce firma ai si cat ai platit RCA ca si eu am leasing si luna asta imi expira asigurarea si am auzit ca este 720 ron la unita!

    Comment


    • #3
      Salut!
      Masina am luat-o de la cineva prin preluare leasing, a avut aprox 10000 km cand am luat-o. De taxe se ocupa tata
      Last edited by Zsolt; 3 May 2009, 03:22.
      Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
      Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

      Comment


      • #4
        radu2008, nu ai invatat sa tastezi un text corect ? ma`m uitat ca prin porumb la ce ai scris tu.
        ON : Frumoasa culoare , si vezi sa nu o incarci prea mult
        succes !

        Comment


        • #5
          frumoasa, dar nu imi plac capacele. mai frumoase sunt cele stock.
          sigpic

          Comment


          • #6
            cum a spus si andreea13 sa nu o incarci prea mult, ca dupa aia e prea grea . glumeam bineinteles, cred ca pentru inceput ar merge nist jante, schimba mult aspectul masinii.
            ONLY GOD CAN JUDGE ME
            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

            Comment


            • #7
              ms pentru aprecieri nu am s-o incarc ca nu e pe gustul meu, cat despre capace sunt made in Salonta la 30 de lei le-am luat intr-o duminica pentru ca unu mi-o zburat acuma sper ca sa ii pun niste jante frumoase
              Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
              Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

              Comment


              • #8
                punei jante sau schimbai capacele si da paravanturile alea jos cati fac geamurile varza.....in rest bafta si multi km fara probleme...!
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #9
                  Salut. Bine ai venit. Spor la tunarit. Cred ca niste jante si geamuri fumurii ar schimba mult aspectul masinii

                  Comment


                  • #10
                    bun venit pe forum.jante,folie pe geamuri,ceva stopuri si o va schimba total spor la tunarit!!

                    Comment


                    • #11
                      mersi alex

                      am o intrebare pentru cine stie mi-am prins pleoapele cu picatura si o cam curs pe far la semnalizator cam cu ce sa dau ca sa se duca petele alea? ca sa nu mai zica tatamiu ca am spart faru ;;) apropo am auzit de la cineva ca farurile angel eyes nu lumineaza asa de bine ca si cele stock e adevarat?
                      Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                      Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                      Comment


                      • #12
                        Cam puternic adezivul acela nu cred ca il mai poti da jos orice ai face ramane urma daca ai casco il spargi cu ceva si zici ca asa ai gasit-o in parcare !

                        Comment


                        • #13
                          Iti recomanda sa lipesti pleoapele daca mai poti cu banda dublu adeziva, la mine au stat f bine si cand am fost nevoit sa le dau jos, farul a ramas intact. Bafta !
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            de puternic nu e chiar asa de puternic picatura la 17o la ora mi-o zburat una de pe faru din stanga

                            Mersi pentru sfat
                            Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                            Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                            Comment


                            • #15
                              faza cu dublu adeziv pt pleoape nu e ok zboara,dar capacele alea sunt ........ sa nu zic altfel dar tu stii mai bine ce iti place, spor la "incarcat" loganelul cum iti place tie si drumuri bune.
                              sigpic #

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google