Loggann

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loggann

    deci..scurt si cuprinzator. Dacia Logan PH2 Laureate, 1.6 90 CP, Culoare rouge passion, pe romaneste rosu pasional ) geamuri electrice fata+spate, cuva portbagaj(extrem de utila daca nu aveti cumparati), ma rog.. am iesit pe brailei aseara, 90-100 nu ma lasa pedala in treapta a 3a ) X poze in curand cu copilasul meu
    Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
    Doar Otelul Galati !

  • #2
    sa o stapanesti sanatos! si cat mai multi km cu ea...asteptam pozele
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
    http://mik-anonym.blogspot.com

    Comment


    • #3
      Bine ai venit. Poze,poze........

      Comment


      • #4
        Baga poze ca e marfa Ph2 rosie)). Si detalii mai multe km, etc
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #5
          "Pozne,pozne"
          1.6,buna motorizre.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            cred ca arata foarte bine roscata sa o stapanesti sanatos si asteptam poze

            Comment


            • #7
              da da... pai ... mai greu cu pozele..fac rost de o camera si va arat.. imi plac numerele provizorii, pun pariu ca o sa va placa :P

              arata exact ca cea de la avatar..mie mi-a placut varianta de negru pe care o propuneau cei de la dacia..da mai trebuia sa am 11 mil. era metalizata..da e mai bine asa..ms pentru urari !! urmeaza un drum lung rau de tot pana la timisoara..poate ne intalnim pe acolo :> aveti sfaturi despre intretinere..???
              Last edited by Spit2009; 14 April 2009, 20:06. Reason: Automerged Doublepost
              Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
              Doar Otelul Galati !

              Comment


              • #8
                Felicitari pentru rosiatica
                Sa te poarte in siguranta...si sa ai si tu grija de ea.
                Referitor la intretinere...ai terminat de facut rodajul?
                Te asteptam la intalnirile noastre saptamanale.
                Last edited by valeriuciprian; 14 April 2009, 20:16.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  galati ?
                  Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
                  Doar Otelul Galati !

                  Comment


                  • #10
                    Da...din Galati...mai multe detalii gasesti aici.
                    Ai terminat rodajul?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      am plans extrem de mult dupa ce am dus dacia 1310 (broscuta mea) la remat, dar cand m-au chemat cei de la nalba sa imi ridic masina, am fost ca un copil dupa o acadea.. app...ati auzit de chestia ca acum se produc masini (dacia logan (mcv,van,pk-up,ph2) numai la comanda..nu mai ies in serie.. am asteptat 2 saptamani de la comanda dar a meritat
                      acum incerc sa ma joc cu bricheta de la 1310

                      mai am cam 200 de km de facut... am 832 km ..
                      Last edited by Spit2009; 14 April 2009, 20:34. Reason: Automerged Doublepost
                      Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
                      Doar Otelul Galati !

                      Comment


                      • #12
                        Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme. Spor al modificari

                        Comment


                        • #13
                          ma intreb daca nu rodajul e facut de fabrica ?? chiar nu m`am uitat in carte



                          [IMG][/IMG]

                          [IMG][/IMG]
                          [IMG][/IMG]
                          [IMG][/IMG]

                          ASTA E PUIUL MEU

                          [IMG][/IMG]
                          [IMG][/IMG]
                          [IMG][/IMG]

                          ASTA E PUIUL MEU
                          Last edited by Spit2009; 14 April 2009, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
                          Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
                          Doar Otelul Galati !

                          Comment


                          • #14
                            Foarte frumoasa rosie. Arunca-i o folie neagra tuci fata, spate si o sa fie bestiala. Sa o stapanesti sanatos !!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Spit2009 e foarte frumoasa masina, sa o plimbi sanatos si fara incidente. Da eu stiu ca nu se mai fac masini in serie la Dacia, comandasem laureate nou 1.5 dci de 85 cp si mi-ar fi venit in mai (comanda fiind facuta in februarie). Am renuntat si am luat un prestige 1.5 dci 85 cp ph2 cu 2800 de km la 8800 de euro decat sa fii asteptat. Sunt niste masini mai bine facute decat ph1, ph2-ul are 5000 si un pic de km. Sfat de inceput, respecta cartea cu rodajul macar primii 1000 de km sa mergi pana in 3000 de turatii, 1.4-ul mai vechi o avem de noua si are aproape 200.000 km numai cu consumabile. Ce poti sa ii faci de inceput la masina, cu foehnul si la caldura sa dezlipesti actipildul de pe portbagaj este urat rau, atat caci in rest este frumoasa foc!!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google