Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aleXpeed:singurele roti care le pot pune inafar de astea sunt cele de tabla,ca nu ma costa nimic.Am o gaura in buzunar de se vede pana in china prin ea.
    anonimboy: ms
    AG 16 Y M A

    Comment


    • super modificareamisto si jantele;)
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • baa ce ai pus ma acolo anaconde??bv ma mai trebuie cateva lucruri de facut la motor si ai terminat:P
        low....&.....slow

        Comment


        • icstrem_no1:ms
          alexutzu:Alea cateva lucruri..mai multe) o sa le fac dupa ce iau permisu.Deja asa din dreapta nu are nici un farmec"cum ti se pare ca merge","unde trage mai tare".Poate pana in permis o sa ii schimb iarasi traseu de evacuare cu unu pe 50(acu am pe 45) din serpi pana in finala si o finala semi-sport,sa pot lasa iarasi traseu gol fara sa paraie prea tare.
          Bani sa fie ca idei sunt
          Last edited by al!n; 6 August 2010, 02:01.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Faci tu rost si de bani )
            AG 64 P U F

            Comment


            • Originally posted by alexutzu View Post
              baa ce ai pus ma acolo anaconde??bv ma mai trebuie cateva lucruri de facut la motor si ai terminat:P
              Sa termine ce?Nu am vazut pe nimeni pe loganclub la inbunatatiri sa zica am terminat Intotdeauna mai e loc de ceva.
              Spor Aline.Ma gandesc peste vreo 7-8 ani cum va fi,daca de acum te ocupi atat de mult.

              Comment


              • foarte frumos..multa bafta la modificari si sper sa vii cu lucruri noi si permisul in buzunar
                sigpic

                Comment


                • Pufi:cam greu cu banii pe prafu asta...
                  soacra:ai dreptate..mereu se gaseste cate ceva de facut sau de schimbat..vedem pe parcurs.
                  marius-MSY:ms.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • acum am terminat de rasfoit topicul ... ce sa zic : wow ! 'pustiule' esti tare ! felicitari ! foarte frumos ce ai facut la masina ; si sarpalaii sunt o treaba foarte buna !
                    p.s ai mai taiat din arcuri ? eu am cate o tura fata/spate si din amortizoare 3,7 cm taiat si intarit cu 20% si e ok ; spor in continuare !
                    my ride - still under construction

                    Comment


                    • Ms frumos..Din astea weitec nu am mai taiat...o sa tai cand voi reface si amortizoarele.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Frumoasa masina, facuta cu gust
                        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                        Comment


                        • Super masinuta ... Bafta in continuare cu proiectu aline !
                          sigpic

                          Comment


                          • Ionel89:ms.
                            AG 93 EDY:ms..baga tare si u cu a ta,ca mai e putin si luam permisu
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • pff..aline...daca ai facut masina asa..pana acum ca nu ai permis...dupa ce iei permisu cine stie ce ii mai faci la masina

                              PS:tine-o tot asa

                              Comment


                              • Eee....mare scofala nu i-am facut.Si la exterior in mare parte o sa ramana asa..doar mici retusuri.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google