Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma scuzati, am uitat ca matale alimentezi cu cherosen prin coloana de directie
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Problema e ca la ce des bag benzina s-ar putea sa mi se rupa unghia)
      AG 16 Y M A

      Comment


      • iti faci una din fibra si o vopsesti verde

        Comment


        • sa fie ECO

          Comment


          • Ti-ai pus busonul de GPL langa cel de benzina si nu vrei sa nu-ti deschida nimeni asa usor usita de la rezervor.

            Acum ai pierdut pe manevrabilitate, pacat, inainte luai curba de stanga cu 180 km/h datorita fortei niutonmetrice a vantului aplicata pe suprafata ondulata atent studiata de cei de la Renault-Dacia-Nissan. Acum o iei cu 100 km/h dar macar se duce veree pe acceleratie.

            Ai incarcat-o cu chit reising d-ala de se punea la geamurile cu rama de lemn?
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • ce-ati facut din topicul omului haidi vineri pe la bucale sa o vedem si noi, mai aduna si din nebunii aia

              Comment


              • N-ai ce sa le faci))
                As veni dar nu cred ca am cu cine.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • hai ma, va combinati si voi 4-5 loganari si veniti pana la bucale mai iei din mioveni, de unde o fi

                  Comment


                  • Speranta a fost mare, dar nu ai cu cine, pe lista suntem decat 3 persoane care vroiam sa venim la Bucuresti, restu sunt pasionati de fotbal sau alte activitati sportive..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by al!n View Post
                      Problema e ca la ce des bag benzina s-ar putea sa mi se rupa unghia)
                      De 5x/zi cate 5-10 lei cred si eu .Iti pui dalea false daca e si ai rezolvat problema.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Oooo baiatu de la Belgia)
                        Pai fac pietareala cu masina ma..bag de cate 7-10lei.In functie de clienti.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • auzi nea copilu,nici o modificare saptamana care vine?pai te-am educat degeaba?de maine lasi cheile pe masa si le mai vezi cand vin eu acasa.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • e foarte faina bv sa o stapanesti sanatossssssssssss

                            Comment


                            • Daa frumoasa masina...pacat ca de juma de an nu a mai invins si el o poza:P.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • modifica ma titlu ))
                                Catigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011 )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google