Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fie primite nenea ... vreau si eu minim 2buc

    Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

    Comment


    • sa fie primite ... sunt misto rau gumele !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Multumesc frumos baieti.
        Dny..tu ar trebuii sa stii mai bine cum sunt ca le-ai si montat
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Astazi am facut si eu ITP-ul si am trecut la rotile de vara.
          Jantele au fost revopsite in alb de pe logan ph2.
          Maine din pacate voi pune finala stock, ieri am scapat printr-o minune dintr-un control RAR fara sa imi faca nimic si am fost avertizat de multe ori de cand am dat serpii jos ca voi ramane fara talon din cauza ca se aude mult prea tare...ulcioru nu merge de multe ori la apa si nu vreau sa fortez si asa va ramane o perioada pana se mai linisesc lucrurile.
          Attached Files
          Last edited by al!n; 23 March 2012, 01:28.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • pune silencer ... daca nu dai in masina ca animalul, cu silencer e chiar ok.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Mi-am facut un silencer la strung si se aude foarte urat, partzaie indiferent cum as merge.Poate daca aveam macar intermediara era mai ok cu silencer dar decat sa merg cu partaielile alea mai bine o dau jos.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Frumoase jantele...bafta in continuare.

                Comment


                • Originally posted by al!n View Post
                  Astazi am facut si eu ITP-ul si am trecut la rotile de vara.
                  Jantele au fost revopsite in alb de pe logan ph2.
                  Maine din pacate voi pune finala stock, ieri am scapat printr-o minune dintr-un control RAR fara sa imi faca nimic si am fost avertizat de multe ori de cand am dat serpii jos ca voi ramane fara talon din cauza ca se aude mult prea tare...ulcioru nu merge de multe ori la apa si nu vreau sa fortez si asa va ramane o perioada pana se mai linisesc lucrurile.
                  Ai avut catalizatorul cand ai facut ITP-ul golanie?Cum sunt noile anvelope?
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • Da am avut catalizatorul...in debara )
                    E bine cu toyo, au aderenta super dar am impresia ca se vor toci cam repede la cat de moi sunt.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • mai tinele in casa sa se mai invecheasca vreo 2 3 ani )
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • pai ba umflatule, tu vrei si cu aderenta si cu gumele intregi pe jante ?? nu se poate tereacuuu

                        Comment


                        • Aseara citeam pe un forum legat de cat de mult tin t1r iar in comparatie cu yokohama parada spec 2 sunt mai slabe,oricum si pretul la spec 2 e ceva mai mare decat la t1r.Daca te tin 2 sezoane sa zici saru'mana ma la 200lei buc :P.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Originally posted by geo_ultras View Post
                            pai ba umflatule, tu vrei si cu aderenta si cu gumele intregi pe jante ?? nu se poate tereacuuu
                            Scandurel taci ma..eu macar am roti de vara nu stau ca tine sa ma coiesc cu jantele de tabla))
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • toate la vremea lor.
                              hai sa le tocesti in siguranta. tereacuuu de talamb

                              Comment


                              • Originally posted by al!n View Post
                                Astazi am facut si eu ITP-ul si am trecut la rotile de vara.
                                Jantele au fost revopsite in alb de pe logan ph2.
                                Maine din pacate voi pune finala stock, ieri am scapat printr-o minune dintr-un control RAR fara sa imi faca nimic si am fost avertizat de multe ori de cand am dat serpii jos ca voi ramane fara talon din cauza ca se aude mult prea tare...ulcioru nu merge de multe ori la apa si nu vreau sa fortez si asa va ramane o perioada pana se mai linisesc lucrurile.

                                superbe jentile!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google