Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

    Logan 1.4 preferance 2006
    Modificari aduse masinii:
    -jante wolfrace fuji 7jx17" incaltate cu pirelli Pzero nero 205/40/zr17
    -arcuri sport power tech -7cm(nu sunt taiate din spire)
    -bari vopsite complet in culoarea caroseriei
    -ploape faruri
    -folie neomologata fata,spate
    -plasa la grila&colat baghetele cromate in autocolant negru mat
    -finala sport carub din inox fara silencer
    -filtru sport
    -resoftare
    -huse imitatie piele rosu+negru
    -schimbat casetofonu stock cu un mp3
    Pozele sunt facute de-a lungul modificarilor aduse,ultimile poze fiind cele cu jantele si lasata jos..
    Attached Files
    AG 16 Y M A

  • #2
    frumoasa tare si lasata tare )
    sa o stapanesti sanatos in continuare si multi km fara incidente
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      foarte bine arata ! felicitari..! E una dintre cele mai low Golane vazute ;) Imi place ca ai dat jos pragurile si prelungirile si ca ai lasat-o simpla !
      Arcurile le ai de mult timp ? LE ai pe amortizoare stock..nu?

      Ce ti-as recomanda : ori portbagaj clean ori sa-i pui inapoi sigla de 1.4 ..16 v parca e prea mult !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #4
        ms mult de aprecieri.Sigla cu 16v o sa o dau jos cat mai curand,arcurile le am de cateva saptamani si da sunt pe amortizoarele stock,le-am luat sh de la un baiat din bz.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • #5
          aaa..imi pareau cunoscute ! Arata bine !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            ce bine ii sta lu' asta micu asa pe burta... felicitari pentru masina, arata super. bine ca i-ai dat jos fustele alea din targ ca stricau tot aspectul ;). te-ai gandit sa ii vopsesti si oglinzile si manerele la usi? poate chiar si stopurile facute rosii... numai bine
            sigpic

            Comment


            • #7
              talent masina, simpla, imi place cum a iesit si mai ales cu jantele astea pe 17 !!! Respect !!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #8
                Felicitari pentru masina.Sa stapanesti sanatosi.

                Comment


                • #9
                  Frumosa sa ai noroc de ea ! Sa pui si niste poze cu interiorul, cum au zis si restul colegilor arata mult mai bine fara prelungirile alea ...
                  bafta !
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    asa ma aline in sfarsit ai pus si tu masina....foarte frumoasa...speer sa o vad cat de curand ca din poza arata foarte misto
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • #11
                      -Laurr_07:ms de aprecieri.Manerele si oglinzile nu cred ca o sa le vopsesc poate doar bandourile iar stopurile as vrea sa le fac..mai ma gandesc.Numai bine si tie.
                      -B 64 MVP:ms,si a ta e frumoasa.
                      -czika:ms pentru felicitari,si tu sa o stapanesti sanatos pe a ta,fara incidente.
                      -Bad_Wolf:o sa pun si niste poze cu interioru,cu toate ca nu e cine stie ce.
                      -alexutzu:te astept oricand la mine.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • #12
                        Felicitari , frumoasa masina, imi place cum sta masina cu arcurile astea.Un site ceva de unde se pot comanda?

                        Comment


                        • #13
                          Sincer habar nu am de unde sunt luate si eu am cautat tot internetu sa gasesc ceva despre ele dar nimic.Si masina ta e frumoasa mai ales capota.
                          Last edited by al!n; 17 April 2009, 11:53.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • #14
                            Mersi domnu....
                            E ok treaba cu arcurile , numai sa nu fie de calitate nashpa , ca nici eu nu am gasit absolut nimic despre ele
                            Eu am de la Weitec , care coboara doar 35mm si vreau sa coboare mai mult, de aceea te-am intrebat ....

                            Comment


                            • #15
                              eu cred ca sunt aduse din Germania, ptr ca omu se ocupa cu jante..anvelope sh etc etc aduse de acolo si de aceea nu se gasesc la noi. Presupun ca se potrivesc si altei masini ;) Mie-mi place asa lasata !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google