J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat ai garantie la ea?
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • 2 ani la baterie.

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • Sa mai stergem praful...pe la masinuta s-a mai schimbat recent, amortizoarele fata, flansele de la amortizor si bieletele de directie + capetele de bara.
        Saptamana viitoare vreau sa merg la R.A.R. pentru trecerea instalatiei de gaz in cartea masinii, pentru aceasta operatie din pacate trebuie sa scot din buzunar 180 lei
        In viitorul apropiat, sper eu, urmeaza schimbarea amortizoarelor spate, satelit de comanda la volan pentru radio cd si folie pe geamurile laterale fata
        Cateva jpg-uri de azi dupa o baita si incaltata cu ghetute
        Attached Files

        Comment


        • frumoasa baba,like
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • Arată foarte bine mașina, îngrijită și vede tot ce e mai bun. Dacă ai player aftermarket, te sfătuiesc să achiziționezi o interfață pentru playerul audio ( userul Fratello ). Nu o sa regreți.
            Ai făcut sau urmează să faci geometria ?
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • Originally posted by icstrem_no1 View Post
              frumoasa baba,like
              Multumesc @icstrem_no1!

              Originally posted by andrei_mircea View Post
              Arată foarte bine mașina, îngrijită și vede tot ce e mai bun. Dacă ai player aftermarket, te sfătuiesc să achiziționezi o interfață pentru playerul audio ( userul Fratello ). Nu o sa regreți.
              Ai făcut sau urmează să faci geometria ?
              Multumesc @andrei_mircea! Stiu ca imi trebuie acea interfata, cand o fi sa cumpar satelitul o sa comand si interfata. Geometria am facut-o si chiar de 2 ori, pentru ca prima data individul nu a facut-o bine. Cand luam viraj maxim si inaintam, volanul se misca ca si cum as fi avut galme in roata, am fost inca o data si s-a rezolvat.

              Comment


              • As vrea sa fac un upgrade la butoanele de la climatizare exact cum sunt in poza, stiti cumva ce modificari trebuie facute? Multumesc!
                Attached Files

                Comment


                • Butoane de ph2, de climatizare. Sau te referi la iluminat?!
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • Vreau sa schimb butoanele vechi de la clima cu cele de logan 2 .

                    Sent from my PMP3370B using Forum Runner

                    Comment


                    • Originally posted by jelly View Post
                      As vrea sa fac un upgrade la butoanele de la climatizare exact cum sunt in poza, stiti cumva ce modificari trebuie facute? Multumesc!
                      Te-ai gandit bine, ia legatura cu userul ioan_mirsu-> postul #155 .

                      La el am vazut si eu dar la mine s-au potrivit fara sa le fac nimic.
                      Spor!
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • Intre timp s-a finalizat cu satelitul audio, a sosit si interfata, functioneaza impecabil, tot pe aceasta cale multumesc userului @fratello pentru interfata!

                        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                        Attached Files

                        Comment


                        • Bv domnu arata bine, sa-l folosesti cu placere!
                          ps. poate imi pun si eu daca ma ajuti sa decupez cochilia de la volan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo. Utila modificare ca sa zic asa.
                            Nu e greu sa decupezi cochilia, doar atentie
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • Inca un obiectiv atins...multumesc colegilor care mi-au raspuns pe privat si indrumat ce trebuie sa fac pentru a inlocui butoanele
                              Attached Files

                              Comment


                              • frumos,sa pui o poza si seara cu ele aprinse
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google