J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #62
    Pfuuui!Jante de Prestige...Bravo domnule!
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #63
      arata mai bine curata...tine-o tot asa

      Comment


      • #64
        Multumesc mult pentru cuvintele frumoase. Zilele urmatoare daca am timp o sa vopsesc tamburii si etrierii

        Comment


        • #65
          La ce culoare te-ai gandit?Ma refer la etrieri,tamburii i-as vopsi in negru,e doar o parere.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #66
            Tot la negru m-am gandit si eu, e bine ca vopseaua deja o am ramane numai o zi sa-mi fac timp sa ma apuc de treaba

            Comment


            • #67
              Azi am profitat de ziua frumoasa de afara si am vopsit tamburii si etrierii, nu a iesit chiar foarte bine deoarece am folosit pensula dar asta e, nu se vede din avion
              Attached Files

              Comment


              • #68
                Eu zic ca e OK .
                Eu am sa vopsesc etrierii auriu,am incercat cu vopsea la spray,obisnuita,dar pierde din luciu.Am sa incerc cu vopsea special pt etrieri.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #69
                  sal jelly!si tu iti faci veacu pe la bilala fel k si mine,knd am kte ceva de fct pe la masinadragutza masina bft la tunarealapoate ne vedem odata pe la billa
                  Last edited by crististreulea; 28 March 2010, 10:35.
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • #70
                    Salut! Pai stau aproape de billa si prefer sa merg in parcare la ei decat sa stau in fata blocului si sa ma priveasca toti vecinii ce fac eu la masina.Cu mare placere ,chiar as vrea sa ne intalnim

                    Comment


                    • #71
                      d-aia n-am eu loc de voi . Frumos arata masina spalata, curata, pacat ca nu tine prea mult la tavaleala si la praf.
                      Succesuri, Bogdane

                      Comment


                      • #72
                        Originally posted by jelly View Post
                        Salut! Pai stau aproape de billa si prefer sa merg in parcare la ei decat sa stau in fata blocului si sa ma priveasca toti vecinii ce fac eu la masina.Cu mare placere ,chiar as vrea sa ne intalnim
                        exact si eu la fel...se uita toti vecini la tine de parca cine stie ce ai face..da man ne vedem daca nu ai timp saptamana asta poate in wekend sa dea soarele nitel..baga id daca ai placerea,id este cel de la nick-name
                        AdY_JmL_2015

                        Comment


                        • #73
                          Sambata am sa spal masina si pe la 10-11 voi fii in parcare la billa pentru a o mai bibili dupa spalat ca daca nu pun eu carpa pe ea nu ma simt bine, dar oricum daca e o sa ne auzim la telefon o sa-ti las numarul meu pe privat

                          Comment


                          • #74
                            L am vazut,aaa o speli inainte de Pastefac tot posibilu sa ajung si eu pe la ora aceea ne auzim pe vineri la un tel daca e...si eu as vrea s o curat ianinte de Paste...tu unde o speli?eu la spalatoria aia fix langa billa,la arabu ala acolo.
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • #75
                              Si eu tot acolo obisnuiesc sa o spal, poate cine stie ne intalnim chiar la spalatorie

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google