Logan Ph2 Laureate Bleu Mineral, Masina Romaneasca Pentru Strazi Romanesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Chiar imi pare rau
    Cel putin e bine ca nu ai nimic,fierul se repara!
    Mult noroc,vrem poze cu ea saptamana viitoare!O vrem noua!

    Comment


    • #77
      arata chiar ok, din cate am vazut eu. am verificat-o la partea de tinichigerie si pare bine facuta. usile se inchid ca inainte, nu arata deformata, sau masuratori inegale, nici nu zici ca e reparata daca arunci o privire normala. sper si eu sa o iau pana de Pasti, ca aproape se fac 2 luni de cand e in service. singurul lucru care mai trebuie schimbat, este puntea spate, dar aia se schimba in 2 ore maxim. sper sa o schimbe maine.
      sigpic

      Comment


      • #78
        cat e devizu?

        Comment


        • #79
          ti-l spun saptamana viitoare cand se face calculul total.
          sigpic

          Comment


          • #80
            cum ai reusit sa te rastorni ? ( sper sa nu te superi ca te intreb )

            sa ai grija de ea ca si ea va avea grija de tine ;)

            bafta!
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #81
              in dimineata de 11 februarie, pe la 5 am plecat la serviciu. de vreo 2 ore ningea si strada era de un alb imaculat. nu era nici circulata, dar nici dezapezita deloc. intr-o curba in forma de S cu trecere la nivel cu cale ferata, avand o viteza prea mare (in jur de 40) pt cauciucurile all season kormoran, m-a furat spatele, am intrat in balans si nu am mai putut redresa masina. am iesit in decor cu partea laterala, iar cum acolo era un sant de vreo 1.5 m, am inceput sa ma rostogolesc.
              sigpic

              Comment


              • #82
                nasol..imi pare rau. si eu am cauciucuri all seazon debica navigator si is cam varza iarna, cam prea varza..bafta in continuare si nu o fugari unde nu-i place
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #83
                  azi mi-am luat masina de la service. a iesit ok, am verificat-o in amanunt si nu am gasit "bube" la ea. partea buna la ea, este ca nu a fost afectat nimic la motor si partea fata. singurul lucru care tinea de directie si s-a schimbat, a fost puntea spate. devizul a fost de vreo 20000 lei, adica 5500 vopsitorie, 4500 manopera si 10000 piese. cei de la asigurari au fost ok pana la urma, mi-au dat acceptul de plata in 24 ore. nu am platit niciun banut la asigurator, pt reintregire sau alte chestii.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Vrem pozeee

                    Comment


                    • #85
                      maine, ca acum sunt la munca
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        In sfarsit Dane,pacat ca n-am avut timp sa merg cu tine sa o ridici.

                        Comment


                        • #87
                          Ma bucur pt tnmare noroc ai avut si cu asiguratori aia de ti au intrat bani asa rpdbaga niste poze si bft in continuare
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #88
                            Imi pare rau ce ai patit cu masina dar bine ca esti tu sanatos si nu ai patit nimic! Masina a iesit bine din primele poze, iti urez numai bine!

                            Comment


                            • #89
                              si eu spun ca a iesit bine. acum sa vedem pe termen lung cum se va comporta.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Eu zic ca se va comporta foarte bine, dar asta vei vedea tu cel mai bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google