Logan AbsPlus 1.5DCI Albastru Mineral

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan AbsPlus 1.5DCI Albastru Mineral

    Acum 2 zile mi-a venit si mie masinutza: un Logan AbsPlus 1.5DCI Albastru Mineral. Masina a venit fara RadioCd pt ca am considerat ca nu-si merita banii (180eoroi). Cumparasem inca de cand am dat comanda pt masinutza un sistem sudio format din: RadioCd-Mp3 Pioneer DEH-3900MP (330ron), boxe spate Alpine SXE-6925S (am prins lichidare de stoc, deci super pret: 69ron) si boxe fata Sony XS-F1325 (80ron). Ieri am si montat sistemul (inca 60ron) pe masinutza si se aude super bine pt ce bani am dat pe el. Deocamdata nu voi mai face nicio modificare din lipsa de finante.
    Attached Files
    In tara momentan.

  • #2
    arata bine,sa o stapanesti sanatos...acum vad si eu un albastru mineral proaspat:d

    Comment


    • #3
      imi place! felicitari si sa ai grija de ea! sistemul audio unde l'ai montat ? la dacia sau altundeva?

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos!
        E bun sistemul audio, dar pacat ca la exterior nu are eleron incorporat in capota portbagajului, arata mai bine.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          colegul nostru nou de la logan club constanta !!! sa o stapanesti sanatos ! speram sa te vedem duminca

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos,fericit si iubit...) ma bucur ca in sfarsit ti-a venit masinuta ) se pare ca mi-ai luat-o innainte) ...ai grija de ea si ..''La cat mai multi kilometrii!!! ''
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
            http://mik-anonym.blogspot.com

            Comment


            • #7
              Frumusica masina ta....sa ai grija de ea si sa o conduci sanatos

              Comment


              • #8
                mineral era optiunea mea versus platine (a ramas platine). frumoasa culoare. sa te duca peste mari si tari masinuta ta

                Comment


                • #9
                  imi place culoarea...si ma bucur ca ai schimbat sistemul audio cu ceva mai bun.
                  sa o stapanesti sanatos si sa te vedem de acum in colo la fiecare intalnire cu ea

                  Comment


                  • #10
                    Bine ai venit printre noi .Vorba lui Andrei i-ar fi stat bine cu acel eleron incorporat dar nu-i problema e frumoasa si asa .Sa auzim numai de bine
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #11
                      @andrei*j: Boxele fatza le-am montat eu, iar RadioCd-Mp3-ul si boxele spate le-am montat la Mermin XX.
                      @andrei: Intradevar ar fi fost misto sa aiba si eleron incorporat, dar asta e...mie-mi place si asa
                      Va multumesc la toti pt urari!
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • #12
                        cat te-a costat montajul la boxele spate la Mermin?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by SUPERCAR
                          cat te-a costat montajul la boxele spate la Mermin?
                          Montajul boxelor spate m-a costat 40ron.


                          nu mai cita postul anterior!
                          Last edited by crististreulea; 20 October 2007, 23:22.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #14
                            salut costine si bine ai venit pe forum!
                            esti primul de pe forum care are poze cu masinuta inainte sa-i fie montate numerele :d
                            nu te lua dupa andrei si Christnacht, pe capota fara eleron poti pune ce eleron vrei tu
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              Am facut poze masinutzei de cand era in parcare la dealer chiar daca nu-mi spusese nimeni ca ea e masina mea. Mi-am dat seama de cand m-am uitat in parcare ca ea e a mea pt ca era singura Albastru Mineral, nu avea eleron incorporat si avea dotarile specifice AbsPlus.
                              Last edited by crististreulea; 21 October 2007, 16:29.
                              In tara momentan.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google