B 74 NYT furia blonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B 74 NYT View Post
    atasez neste poze pt un amic sa vada si el neste chestii,ca nu exista prefactiune,si daca am facut ceva ramine asa nu vii si ca stii ca o fi ca o imparti,exista si riscuri si beneficii...dar sa lasam sa vorbeasca poza ca face cat o mie de cuvinte,diferente de pret - 340 lei el : 1680 lei eu
    atasez si 3 filmulete,in doua filmulete e prezentata masina inainte si dupa arcuire dar si cu hiba pe care io adresez stiu eu cui,nu ma intrebati ca nu am sa va raspund fara acordul respectivului,sper ca si filemele sa se ataseze
    Te referi la faptul ca iti ating cauciucurile?
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

    Comment


    • Ma bucur NYT-ule ca iti place si se ca vede bine.Display-ul nu avea cum sa nu fie bun deoarece si eu la randul meu l-am luat de la cineva de incredere [silviu_79] urma sa-l montez pe masina mea,dar din diverse motive am renuntat.Numai bine!

      Comment


      • Asta cu cauciucurile , e nasol!
        Asta se intampla daca sunt jantele mai late!
        Dar, se poate rezolva!
        Bafta!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • referitor la anvelope,nu imi ating ci doar ca sunt crapate si coapte,lumea s-a suparat ca la schimbul de jante+anvelope,(anv. mele,cca 2000 km,ale lui peste 70.000 km)jantele mele fiind cica,ovale patrate si lovite,dar.....si cica ar costa indreptatul 340 lei si ar trebui sa dau eu aceasta diferenta,eu ce trebuie sa fac acum,ca m-a lasat un cauciuc(dreapta spate) si la vulcanizare meseriasul mi-a zis ca sunt toate copate si crapate(pozele vb)...am facut comanda,ca nu au asa ceva pe stoc si ma costa 1680 lei,eu cui cer diferenta asta?
          fara sa ma supar am platit avansul(500 lei) si astept cauciucurile
          postul 123 randul 2 poza 2 e anvelopa cu pricina si se vede cata crapatura are cauciucul pe de-a lungul profilului(al 3 lea zimt si continua si pe al 4 lea,de sus in jos),crapatura pe tot zimtul acele de la profil
          acum intelege-ti care e treaba cu anvelopele?
          Last edited by AGENTUL NYT; 20 September 2009, 18:04.
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • Mai, ia terminati-va, s-a facut schimb pe schimb, cine cere diferenta acum nu e fair-play... Ati facut schimbul la o vulcanizare cunoscuta, amandoi ati fi putut depista eventualele defecte.

            Nicule, anvelope gaseam la pret mai mic...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dsign View Post
              Mai, ia terminati-va, s-a facut schimb pe schimb, cine cere diferenta acum nu e fair-play... Ati facut schimbul la o vulcanizare cunoscuta, amandoi ati fi putut depista eventualele defecte.

              Nicule, anvelope gaseam la pret mai mic...
              Acum faptul e consumat,banuiesc ca gaseam la pret mai mic,dar de la cine le-am luat am incredere ca imi e prieten,sunt noi,montaj,echilibrat,garantie alea alea...
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • Pai si ce ai luat??? ...da si tu mai multe detalii
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • probleme cu anvelopele,vechi coapte si crapate

                  astazi spre stupoare mea cand sa plec la fulger,anvelopa fata dreapta lasata
                  @gmv - continental......ce am eu acum pe masina,dar noi,nu ma intreba detalii ca nu stau acum sa iau detalii si de pe anvelope
                  adaug si niste poze cu anvelopa lasata,deabia am ajuns la peco sa o umflu,si ce presiune avea in ea,nici macar 1 atm
                  si poze cu anvelopa umflata,sta altfel pe janta
                  azi cand ma voi trezi sper sa nu fie iar pe pana ca ma ia nervii
                  Attached Files
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • dute la o vulcanizare, poate ai vreun surub in cauciuc

                    Comment


                    • azi am mesteruit pe la masina
                      @tomu arestatu` - nu am tati nimic sunt pur si simplu coapte si crapate,am o boala,de ficare data cand plec ma uit la roti,pt ca unde am lucrat inainte aveam dusmani,cu toate ca nu derajam pe nimeni,in fiecare seara gaseam horsuruburi la rotile masinii mele,cat si la dubita pe care lucram,cretini
                      aseara,cu interfata am facut neste modificari si am sters erorile
                      schimbat ritm semnale,l-am pus mai lent
                      schimbat sonor semnale,mai tare putin
                      schimbat temporizare lampa lumina interiro,de la 30 minute din fabrica la 5 sau 10 minute
                      sters erorile,spre bucuria si mirarea mea dupa 3 ani si 8 luni am avut doar 3 erori,dintre care una era la airbag si era de asteptat pt ca eu l-am scos,deci au ramas 2,dar nu stiu la ce erau
                      am mai dorit sa fac cate ceva dar fiind in franceza, nu prea ne-am descurcat,trebuie sa trimitem pe unul dintre noi la scolarizare pt parlevu franse
                      azi mi-au sosit anvelopele,o sa pun poze cu ele,nu m-am dus sa le pun ca nu e tovarasul meu la munca ,e in concediu 5 zile sper ca pe sambata sa le pot pune
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • Ce dimensiune sunt anvelopele noi?
                        sigpic
                        ^Logan turbat (WIP)^

                        Comment


                        • @Valentin_N - 205/50/16
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • plictiseala duce la tuning tiganit

                            aseara pe fondul plictiselii,mi-am pus pe grila fata ,sigla colantata cu negru,sigla de pe portbagaj am vopsit-o,a iesit cam tiganeala,dar pt moment asta e ;)
                            aaa si apropo am scos colantul cu inimoara "RO" si am pus alt colant
                            Attached Files
                            Last edited by AGENTUL NYT; 23 September 2009, 15:56.
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • oo 4 tuning...asta iti mai da 5 cai

                              Comment


                              • 6 cai frumoshi,te rog....
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google