jucaria mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jucaria mea

    este in crestere

    este un logan luareat 1.4 are un anisor si 5 luni si inca se afla in crestere orcum anul acesta va suferii multe va creste sub ochii vostrii si sper sa fie ceva de bun gust la final
    Attached Files
    Last edited by Cristi_Xp; 30 October 2007, 00:41.
    ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

  • #2
    arata bine jucaria ta sa o stapanesti sanatos si sa ne spui ce vrei sa modifici la ea ?

    Comment


    • #3
      paii sincer interiorul va avea primul de suferit ..sunetul va mai primi o mica schimbare un alt dif p tub un mtl de 500 de rms + o statie si pt cele doua boxe jensen interiorul sper sa il aduc ca cel de prestige sa imi reuseasca acest lucru ceva neoane verzi dar nu prea stridente sau niste leduri iar la exterior un kit finut ca sasa masina este mare prin definitie si nu vreau sa o umflu si mai mult. niste jante, angels, stopuri clare, folie sau geamuri ionizate inca sunt in dilema si culoarea care va fi un black magic ca cel dupa vw. deocamndata atat banii sa fie ca dupa trecem si la resoftare filtru de aer evacuare si ce ar mai fi de facut la mecanica
      Last edited by crististreulea; 30 October 2007, 09:44.
      ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

      Comment


      • #4
        Bine ai veni,dai inainte cu tupeu si sa ai grija de ea!
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          salut si bine ai venit pe forum eros.
          suna bine modificarile care le ai in plan.
          recomand resoftarea, filtru, jante si suspensia prima data, sau interiorul.
          partea exterioara las-o la urma, asta e sfatul meu.
          o sa arate bine pafara si motorul, suspensie e varza
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            bine ai venit mai demult pe forum si sa ai parte de masina si fara probleme ,arata bine
            ce mp3 ai pe ea?
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #7
              merci cristi pt sfaturi orcum exteriorul nu am de gand sa il impopotonez niste chestii finute un eleron gen elia ala finut nimicuri pt ca nu ai de ce sa ii faci mai mult la jante in schimb tre sa fiu foarte atent ce sa aleg pt ca ele vor da aspectul dorit masinii asa ca daca aveti ceva recomandari le astept
              ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

              Comment


              • #8
                Imi place ca ai pus tub de bass si ai bagat bani in sistemul audio. Si eu sunt un maniac cu sunetul si imi place cand vad ca si altii sunt de asemenea. Nu imi place ca nu ai lipit stickerul cu "LoganClub" cum il avem cu toti lipit (cel putin cei din Cta) adica "Club" e lipit intr-o parte...vezi in pozele de la masina mea. Oricum nu e mare importanta cum il ai lipit, important este ca l-ai pus pe geam.
                Iti urez mult succes in continuare.
                Last edited by crististreulea; 31 October 2007, 11:10.
                In tara momentan.

                Comment


                • #9
                  pai sunetul a fost si pt mine mereu va ramane primul lucru cu care voi incepe sa bag banii intro masina. sunt dj si am ureche fina ).
                  cat despre stiker lam pus asa ca am vazut la un baiat pus clubul asa intr-o parte, m-am urcat in masina si am observat ca m-ar fi deranjat. poate m-as fi obisnuit in timp cu el dar l-am pus asa
                  Last edited by crististreulea; 31 October 2007, 11:14.
                  ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

                  Comment


                  • #10
                    lol tatutzu scoate husa aia de volan care imita mahonu' ca arata rau........parerea mea

                    Comment


                    • #11
                      stiu misha darr deja a apucat sa se toceasca volanul si sa aibe acel; aspect lucios care da si mai nashpa , o sa il imbrac in piele dar pana atunci prefer husa aia decat sa mai tocesc volanul am deja 50 de mii de km si in 50 de mii nu a avut husa stiuu ca ii sta rauu dar momentan nu am cei face este pt protectia volanului nu am luato de design sau alt ceva am luat ce mia pikat in mana si nu am vrut sa fie din vreo panza ceva o scot cand imbrac volanul in piele sper sa fac asta cat de curand
                      ((:~NU FUGI MAI TARE DECAT INGERUL TAU PAZITOR POATE ZBURA ~))

                      Comment


                      • #12
                        nice car .....fara incidente si spor la tuning
                        sigpic
                        astra h 1,7 cdTI

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google