Prezentare masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezentare masina

    La sfatul lui sonykel , am decis sa imi prezint si eu masina !! Acum 1 luna mi-am achizitionat un Logan 1.4 MPI Laureat Plus !! Masina este din data de 31.07.2006 ! Cand am cumparat-o avea 21000 acum avand 22500 !! Vreau sa va spun ca sunt foarte multumit de masina !! Ce pot sa va mai spun? Consumul este bun ..5,6 extern...9,7 intern !! Pe parcurs vreau sa ii aduc modificari...eventula sa ii schimb motorul...cum a facut Robert...cu dacia 1310...renumitul SGM !!!

  • #2
    da ok omule da pune pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :d

    sigpic

    Comment


    • #3
      si ce motor vrei sa ii pui...sa nu imi spui ca ii un motor de clio rs cu 200cp?,ca eu sa fiu sincer pe ala l-as pune+cutia de viteze aferenta cu 6 trepte.
      Bine in cazul tau cred ca si un 1.6 16v de pe prestige nu ar fi rau

      Comment


      • #4
        in curand si poze....momentan nu detin...

        Comment


        • #5
          Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme in continuare!
          Cat a costat masina? Are jante de aliaj?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Cel de la care am cumparat-o a dat pe ea 310.000.000 !! Nu o sa va vina sa credeti dar am dat pe ea 225.000.000 !! + baiatu mi-a adus-o cu rezervorul plin ! ! Merge bine de tot masina !

            Comment


            • #7
              310 mil pe un 1.4 mpi...don`t think so )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Am factura tot !! E full option masina !!
                Last edited by OviDasH; 2 November 2007, 15:18.

                Comment


                • #9
                  9420 de euro un laureat plus, full options ,configurat pe site-ul dacia. oricum nu cred ca avea dece sa ne minta.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Cristi_Xp
                    310 mil pe un 1.4 mpi...don`t think so )
                    Laureate PLUS 8470 EURO + Jante 300 + Vopsea 255 + Garantie extinsa 195 + cursul leu/euro de atunci, poate depasi chiar acea valoare.

                    Apropo, felicitari pt masina. Laur + am si eu ;)
                    http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc !! Tu esti multumit de Laureat + `u tau ?! Eu de a mea sunt !! Btw ...am uitat sa specific ca masina cand am luat`o avea si CD JVC care in magazin este 5 milioane !! Eu zic ca am luat`o la un pret bun!! omu a pierdut destul la ea pt 1 an de zile !!

                      Comment


                      • #12
                        Sunt multumit. Saptamana viitoare imi vopsesc aia barile si o "recuperez". Abia astept.
                        Pune si tu poze sa vada lumea ce ai acolo.
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                        Comment


                        • #13
                          Asta seara o sa fac niste poze !! Ies mai tz la "o tura" > !! Cu baietii buni :P !! Cel tarziu maine o sa am poze :p !!

                          Comment


                          • #14
                            Dezamagire totala la liniuta !!! Nu-mi place cum trage....tragea mai bine Dacia Nova de 1.6 70 Cp !!! Vreau alt motor !! !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google