Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WoW...imi pare rau sa aud asta alex....te-ai chinuit atat...e pacat sa renunti acum...

    Comment


    • nu prea e ROz treaba dabea il pusesei la punct dar asa e cu modificarile nu te demoraliza exista o solutie pentru toate bafta imi pare rau pt ce sa intamplat
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • pfuai, urata treaba, chiar foarte urata, dar din ce cauza?
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • supape rupte ? distributia ? imi pare rau de incident..
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • se trage de la arcurile acelea care le-ai schimbat la supape ..imi pare rau sa aud...

            Comment


            • Am vorbit cu tatal meu acum cateva minute mi-a zis ca s-a apucat de a desfacut el acasa capacul de la culbutori este rupt un arc de la pistonul nr 4 acelasi arc care s-a mai rupt de cateva ori.A facut rost de alt arc dar problema e ca degeaba pun altu acum daca nu depistez ce se intampla de il tot rupe mereu.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Grav nu e daca e doar arcu rupt, sper sa nu fie mai rau.
                Cand ajungi acasa, pune-o la punct, refai jocurile la culbutori apoi peste cateva sute de km desfai iar si verifica daca s-a schimbat ceva.Poate ai probleme ceva la rampa de culbutori si se deregleaza si nu mai deschide/inchide bine cine stie.
                Last edited by al!n; 17 May 2011, 23:37.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • succes Miule , urate belele astea.

                  Comment


                  • Cosmine stii ca la regionala la BV se auzea un "macanit" mai tare in zona pistoanelor 3 si 4 ma gandesc sa nu se fi fisurat arcu de cand am avut culbutorii prea stransi dinainte de regionala si acum a cedat de tot.Chiar si asa treaba tot e dubioasa pentru ca arcul ala l-am gasit rupt si cand am dat chiulasa jos inainte sa o fac iar fostul proprietar a mai schimbat si el acelasi arc de cateva ori sa fie ceva in neregula cu rampa de la culbutori sau chiar axa.
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • iti dau o rampa de 1.4 daca vrei ... ne intelegem noi

                      Comment


                      • Hai MIUle ca se rezolva cumva! Mai sunt 5 zile si intri tu sa o rezolvi!
                        sigpic

                        Comment


                        • Urat Alex...sper sa rezolvi si sa afli care e "buba".
                          Drumuri bune pe acolo
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Originally posted by cos_min_i View Post
                            iti dau o rampa de 1.4 daca vrei ... ne intelegem noi
                            Daca e buna si faci si pret bun as luao macar de as sti sigur ca e de la rampa.Ne auzim luni cand ajung acasa la un telefon.

                            Originally posted by iamagi View Post
                            Hai MIUle ca se rezolva cumva! Mai sunt 5 zile si intri tu sa o rezolvi!
                            Gicule de rezolvat trebuie sa se rezolve da uite ca numai am liniste tot stau si ma gandesc ce nu e bun p-acolo de tot rupe arcu ala .

                            Originally posted by matheo66c View Post
                            Urat Alex...sper sa rezolvi si sa afli care e "buba".
                            Drumuri bune pe acolo
                            Ms "meserie" mai am maine si inchei lucrul o sa mai fie cateva zile care o sa le stau degeaba ca mi-a luat bossu bilet tocmai duminica...asta e.Drumuri bune si tie.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Hai ca treci si peste asta, mai bine te linistesti cateva zile iar dup-aia revine microbu', si mie mi-au mai trecut supararile. Sunt curios cat scoate Laureate-ul pe dyno!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Daca rezolv problema asta o sa vezi in curand ...201+ cp
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google