Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discurile pe spate la un motor de 1.4 sunt lafel de eficiente ca evacuarea dubla).
    Bravo ma...acu iti mai tre o vopsea si o tinichigerie ca la carte si esti aranjat oficial.
    Last edited by al!n; 8 August 2012, 14:59.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • Nu erau chiar asa de necesare dar am copiat si eu anumite persoane.Ador la nebunie sa fac asta si sa pun dea gata totul pe masina mea dupa ce altii cheltuiesc bani si fac mii de cercetari si teste pe masinile lor ca sa ne dea noua astia vai de noi totul mura in gura.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Se zice ca apreciezi , plagiatorule
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • urat te opresti cu alea....imi pare rau ca nu te-am prins zilili trecute cand ai trecut pe la noi...am stat ,am stat dar m-a sunat jr ca ma asteapta.salutari
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • frumoasa masina, jantele o scot si mai multin evidenta felicitari! P.S ce-i cu rugina ia la aripi ? Bafta!
            MY CLA

            Comment


            • si eu o sa te copiez...hahaa ce? numa tu sa ai discuri pe spate?
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Originally posted by matheo66c View Post
                Se zice ca apreciezi , plagiatorule
                Meserie,ia zi cata bere si cati mici tre' sa dau la Amara ca sa imi vopsesc si eu masina aceeasi culoare cu a ta?

                Originally posted by bitza_bik View Post
                urat te opresti cu alea....imi pare rau ca nu te-am prins zilili trecute cand ai trecut pe la noi...am stat ,am stat dar m-a sunat jr ca ma asteapta.salutari
                Poate ne gasim cu alta ocazie,noi sa fim sanatosi.

                Originally posted by PrEsTiGe View Post
                frumoasa masina, jantele o scot si mai multin evidenta felicitari! P.S ce-i cu rugina ia la aripi ? Bafta!
                Multumesc!Cand am dat jos aparatorile de la pasaje s-au luat cu tot cu vopsea...

                Originally posted by FloNZN View Post
                si eu o sa te copiez...hahaa ce? numa tu sa ai discuri pe spate?
                Nu ma copiezi pe mine ca nu eu am inventat moda asta.Oricum ceva am facut aiurea pentru ca mie imi tine pedaua la fel ca inainte spre deosebire de cei pe care i-am copiat si nu le tine nici in ziua de azi frana cum trebuie.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Sa vad cat de darnic esti,si-ti dau acceptul....plagiatorule
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Golanie nu iti faci si tu capota la portbagaj ca a lu joker?)
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Nu imi fac golanie.Joker are drepturi de autor si ma da in judecata .
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Se vand scaunele si centurile de pe masina mea.1500ron scaunele,300ron centurile.Pentru cine cumpara pachetul complet facem un alt pret.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Hai sa-ti dau scaunele din megane semi sport, piele albastra, superbepret bun...:P
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • Momentan o sa merg cu cele stock,inca ma mai gandesc ce varianta sa aleg pe viitor,remodelarea celor stock sau sa pun scaun de pe vreo masina sport de fabrica.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Imediat dupa intalnirea de la Amara starea drumului si-a lasat amprenta pe cazanul meu si am fost nevoit sa schimb ambele bielete de la caseta de directie si un capat de bara.Pun si 2-3 poze cu masina ratacita printre fratiorii ei mai mari ca sa nu fie postul sec .
                              Attached Files
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • ne place,ne place,ne place,place placeeeee!!!
                                drumuri bune colegu!!
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google