Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!Desi afara e frig,sarbatorile de iarna etc etc...printre picaturi am schimbat termostatul,antigelul,aranjat contactorii de la usi,montat centura pe dreapta si ceva ordine prin portbagaj.Pun si 2-3 poze in winter mode

    La multi ani pe 2014!
    Attached Files
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Urate Jante ....

      sper sa iasa fum din gumele alea in 2014
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • Mda...iarna asta masina mi-a fost distrusa pe laterala stanga din bara fata pana la cea spate datorita celor de la deszapezire care s-au gandit ei ca e frumos sa imi puna cate o cupa de zapada pe capotele masinii.Zilele astea mi-am comandat un alt val de piese pt masina constand in 2x bielete axiale,2x capete de bara,2x bielete bara antiruliu,2x bucsi bara antiruliu(toate de uzina),2x bascule Lemforder echipate,2x kit reparatie flansa amortizor Lemforder.Cu ocazia asta sper sa nu mai am treaba cu bucsaraia pe fata cativa ani.Mi-am comandat si un nou player cu usb ca sa fiu si eu in rand cu lumea,sper sa fiu multumit de el.Cel vechi e de vanzare la o suma modica e vorba de mp3 Alpine 9812 4x60w.
        Attached Files
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • la ce pret ar fo mp3 Alpine 9812 4x60w?

          Comment


          • Pretul este 150 ron o nimica toata pe langa pretul de nou.http://www.alpineshop.ro/cd-mp3-play...812rb-282.html
            Playerul meu e cel din poza de mai jos.
            Attached Files
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Un topic fara poze nu e topic,mai punem cateva recente,dealtfel primele facute pe 2014.Vopseaua e varza si interiorul incomplet...
              Attached Files
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Astea sunt drumurile si conditiile din tarisoara noastra , oricat ai incerca sa tii masina perfecta , se gaseste un " sofer " care sa ti-o atinga putin ... Mult succes cu masinuta , e superba !

                Comment


                • E banala aia, iese la polish
                  My turbo lag, give your MPI, a chance

                  Comment


                  • Aia e nimic pe langa restul,n-am stat sa le mai pozez ca ma apuca crizele de cate ori ma uit la ele.
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • superba masina...singurul lucru care personal nu mi place sunt geamurile ionizate si nu infoliate
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • Ms.Masina avea geamurile ionizate cand am cumparat-o,m-am gandit sa le schimb insa demontatul/montatul lunetei costa mai mult decat dau pe toate geamurile.Pe viitor poate le voi schimba nu stiu sigur...
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Zi la lume ca nu ai vrut sa pui folie ca ingreunezi masina nu te mai da cotit...

                          Comment


                          • Inca unul din categoria : "niste folie 5% pe geamuri si e tzipla, buoss"

                            Nu conteaza ca ai frane destepte si supensii de top!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Ceva tuning specific unei anumite catogorii (fara sa fac referire la cineva aparte):
                              - este usor
                              - ieftin
                              - "ie da" impresie
                              - par smecher
                              - ma simt important
                              FOlia
                              Cand ai masina stock si te lauzi ca ai pus folie... ai ghicit... Esti... (vezi mai jos).


































































































                              "Jmachar, buos da buossss".

                              Comment


                              • Felicitari pentru masina arata splendid. Am vazut-o live prin Curtea de Arges in toamna si as dori sa spun ca pozele sunt nimic fata de realitate.Inca odata felicitari.
                                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google