Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce caine ai???

    Comment


    • avea matusamea un rotweiller ...da a murit demult
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Oare suna bine pe logan ?
        Poza dupa ce am montat amortizoarele si taiat o spira din arcurile din spate(sport si ele) eibachul nu coboara prea mult spatele dupa cum observ...
        Daca era vara mai taiam o spira,deocamdata arata a tractor cu gumele astea,dar pana trece iarna n-am ce face
        Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • mdah.....vrei sa scoli mortii din cimitir cu tunu ala???
          Last edited by crististreulea; 18 November 2007, 00:58.

          Comment


          • mda,partea buna e ca are silencer
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • hai ca am ajus s-o vad si p-asta ... "tanc" cu "tun" si "silencer" ... iti dai seama daca se inventa asta in WW2 ... acum romania ar fi dominat lumea ...

              scuze de off, imi plac la nebunie geamurile, dau super bine ... un sfat ar fi sa-i faci spoilerele in culoarea caroseriei ... incerc sa-i fac maine poze unui prieten de la bloc care are aceeasi culoare si barile vopsite

              Comment


              • nu prea ma pasioneaza,imi place contrastul dintre geamuri,culoarea masinii,bandouri,spoilere ...etc...nu cred ca ar da bine ,dar asta o sa vad mai incolo,daca imi iau prestige
                ce imi pare rau ,este ca nu se mai fabrica in culoarea aceasta,dupa verdele cameleon,e favorita mea.Verdele cameleon imi place ca se apropie foarte mult de negru...
                P.S. am zis tractor...nu tanc )
                Last edited by Cristi_Xp; 17 November 2007, 03:35.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • hai ca arata bine masina,imi place cum ai facuto

                  Comment


                  • intr-o ipstaza care-l poate face ruda cu einstein
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Last edited by crististreulea; 19 November 2007, 15:36.
                      Renault Scenic II
                      Dacia Logan 1.4 MPI

                      Comment


                      • vai vai cum va suna toba la el pe masina.
                        la mine suna rau pe 1.4.am vazut si 2 intermediare sub masina.
                        cristi am inteles ca nu are intermediare si e motor de 1.6.
                        eu scot din viteza cand trec pe langa ninonino dar tu vei lua contactul)

                        Comment


                        • am cravata mea sint pionier si ma mindresc cu ea sint pionier......
                          Last edited by crististreulea; 16 December 2007, 01:55.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Vezi ceva cu ele ?)) daca nu iti pui si xenon.....
                            Stopurile da arata bine....cat au fost?
                            sigpic

                            Comment


                            • se vede ma...parca ceva mai bine ca alea dinainte...cred ca erau alea dinainte defecte,nu vreau sa imi pun lumea in cap,da pe faza scurta parca se vede mai bine...
                              Vezi la LOGtuning si stopurile si farurile
                              Last edited by Cristi_Xp; 16 December 2007, 03:18.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Cei fain ii fain
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google