Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai are doar pe faza scurta din cate vad eu.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • asa e ca nu e bi-xenon asa ca macar sa ne zica cum vede pe faza scurta cu ele puse fata de alea care le are acum

      Comment


      • eu din cate stiu H1 nu exista bixenon,pentru ca sunt becuri diferite la faze...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • update!
          cam urate pozele...da nu am prea avut baterie la camera :P
          Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • astea sunt pozele cu xenoanele puse?

            Comment


            • vai cosmine ce subtil nu esti si bine faci )
              asa zice si el ca sint xenoane.
              nu vad legatura bateriilor de la aparatul foto cu calitatea pozelor . eu zic ca e un tractor cu pozitia albastra in far
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • pai era frig afar si nu am mai avut baterii ca sa fac mai multe poze...le-am facut astea in graba )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Nu prea are rost sa merg sa o spal...ca in 2 zile jegul e inapoi pe ea
                  Mi-au spart tamburul astazi cand mi`au schimbat rulmentul,oare e grav?
                  Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    ...
                    Mi-au spart tamburul astazi cand mi`au schimbat rulmentul,oare e grav?...
                    inca n-ai sunat la protectia consumatorului, vocea clientului, director de service, etc ? cum dracu' sa-ti sparga tamburul si sa nu ti-l schimbe? ce poole de oameni...la ce service ti-au facut "isprava" ? sa stim sa ne ferim. nu zi ca te-ai dus tot la aia de la resita
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • acu am observat cand am ajuns acasa,ca am fost sa imi schimbe rulmentul si suportul C.V .Nu stiu ce sa fac,sa merg inapoi sa ma cert cu ei,prima data vreau sa vad cat de grav e ...ca daca nu e riscu sa raman fara frana ,pot sa circul cu el asta e ...
                      Dracu se mai duce la incompetentii aia de la resita !!!
                      Last edited by Cristi_Xp; 8 January 2008, 14:11.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Cat ai dat pe instalatie ? Ar fi trebuit sa te duci inapoi la ei si sa le dai cu tamburul in cap.Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • e vreo 5-6 mil la Ciclop Timisoara...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • mi se pare mie sau taman umarul de intaritura a "gurii" tamburului e spart? ala nu cred ca e pus acolo de design, are un rol clar, sa intareasca marginea "oalei" cand se umfla sabotii de frana in interior si sa nu plesneasca. fara acea "buza" s-ar sparge la o frana brusca cu masina incarcata. e chestie de rezistenta...io m-as duce la ei sa-l schimbe si daca nu vor, scandal...
                            desi iti va fi greu sa ii convingi ca ei l-au spart. daca reusesti, nu ceda la insistentele lor ca nu pateste nimic masina. e vorba de siguranta ta, pana la urma, nu de figurile lor...daca Doamne fereste, ti se sparge tamburu cand tragi o frana si-n loc sa opresti te pocnesti de ceva? eu zic sa n-o lasi asa.
                            eventual incearca la alt service si le explici clar ca nu se putea sparge din vina ta, ca doar janta n-are nimic...deci le zici numa c-ai observat ca-i ciobit. eventual incearca pe casco. si clar, nu la resita...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • pai azi dimineata am fost la ei,pe la 11 am venit acasa,si m-am uitat mai atent la masina...si am pus pozele pe forum...cum ar putea sa zica ca nu de la ei ?)
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                                pai azi dimineata am fost la ei,pe la 11 am venit acasa,si m-am uitat mai atent la masina...si am pus pozele pe forum...cum ar putea sa zica ca nu de la ei ?)
                                ia mergi la ei si explica-le, sa vezi cum o sa zica ca nu din voia lor si ca oricum, nu-i bai, sau ca te costa xxx roni tamburul nou...
                                inca o data, n-o lasa asa. daca vad eu bine in poze, ala e inelul de intarire, deci afecteaza clar siguranta masinii si a ocupantilor ei.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google