Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • misto arata fain...mi-ai pus si gume pe 45
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • ar arata mult mai bine masinuta ta daca ar fi vopsite barile si fata si spate sa nu se mai vada negrul ala

      Comment


      • Ce bine arata...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
          misto arata fain...mi-ai pus si gume pe 45
          Am marit un pic de tot jantele.
          Sa-i mai faci poze si le editez cu cea mai mare placere
          :V::W: :P::A::S::S::A::T:

          Comment


          • arata foarte bine masina sa o stapanesti sanatos si spor la tuning !!!

            Comment


            • Originally posted by silviu_cos View Post
              arata foarte bine masina sa o stapanesti sanatos si spor la tuning !!!
              Fratee esti de groaza....(silviu_cos)
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • pai daca n-are dungi d-alea din folie ,si putina tiganeala normal ca nu`ti place
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Pe langa dungile din folie are multe altele si poate imi zici si mie ce e tiganeala pe ea, cred ca stiu la ce te referi ,dar sunt multe altele care au tiganeala asta de care spui tu si la ei nu te-ai mai exprimat asa ...iar daca ii dadeam replica lu silviu_cos eu dadeam ca mi se pare a fi foarte lingusitor....nu ti se pare ca ai exagerat????
                  Last edited by crististreulea; 10 February 2008, 00:51.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • ai mai postat si in urma cu 2 pagini,niste poze de 1 an ,in care ziceai ca nu`ti place,am inteles ideea,doar nu sa te oblig sa iti placa...omul a incercat sa fie amabil atata tot ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Omule eu te-am intrebat de tiganeala de pe masina mea ........... sa inteleg ca te-ai exprimat asa doar ca razbunare pentru ca am zis ca nu imi place masina ta ??..................oricum eu cred ca e foarte lingusitor.....te mai intreb odata nu ti se pare ca ai exagerat??????
                      ca nu o iau ca o jignire nu sunt chiar atat de sensibil
                      Last edited by crististreulea; 10 February 2008, 00:52.
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • eu nu ma razbun cu nimic,e parerea ta evident nu avem aceleasi gusturi....
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Sunt de acord cu tine dar nu ti-am facut masina TIGANEALA....asta e diferenta dintre noi
                          Last edited by crististreulea; 10 February 2008, 00:49.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • felixb, long time, no see...ce dracu aveti, domnilor? mai da sensibili sunteti...
                            acu nu ca adminu ar fi el vreo usa de biserica...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Offtopic: Seba, de exemplu mie nu-mi place masina ta, nah, sper ca nu te superi

                              P.S. Desigur a fost o gluma...de care noi stim
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment


                              • adevaru-i ca nici mie nu-mi place masina mea, ca nu-i turbo, n-are tractiune integrala, n-are 650 de cai si nu-i audi si nici lancia...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google