Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oooooo...ce nasol. Imi pare rau pt. masina si mai rau pt. caprioara (ce bun e papricashu' ...). Sa inteleg ca n-ai putut s-o eviti. Ce stupid, clar ca n-ai putut sa eviti...

    Comment


    • Ce ne-am nimerit ma Cristi. Si eu am lovit un caine....si tot cu repercursiuni asupra masinii.. bine ca avem casco.
      numar secundele

      Comment


      • Asta e ... noroc in casco,pacat ca dureaza ceva vreme ,nervi,pana se rezolva tot.Luni merg sa`mi fac dosarul,sa vad ce si cum,farurile si spoilerul n-am ce sa fac decat sa le cumpar pe banii mei ,si sa depun facturile la asirom si sa astept dupa ei pana imi dau banii.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Si puscaria si amenda ? Cum tia spus tovarasu cu traxdata si iosca baci
          ah si duminica cristi icspe este invitat la jebel de baciu de la post si paduraru iosca sa faca o tacanita de cerb,coarnele o zi sa si le pune trofeu la oglinda retro din interior pe post de talisman,de a alunga cerbi de pe drum
          sigpic

          Comment


          • )))))))))))))))))))))))
            Tu esti bolnav
            Mersi alin,gigi si boris ca ati venit dupa mine.
            Special Boris care a dirijat circulatia...
            Last edited by Cristi_Xp; 12 April 2008, 23:06.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
              Aia-i caprioara ma nu masina )
              Masina e la service,luni cand merg cu asiguratoru fac poze...
              da da .. mi-am dat seama ca e caprioara si nu e masina ca daca era masina se vedea ca tu tot cu felinarele aprinse esti ! :P
              imi pare rau ...
              Its just a car ...

              Comment


              • Super tare masina cristi.bv eu mai am pana sa ajunga cum imi doresc

                Comment


                • Originally posted by Florin_GIT View Post
                  Super tare masina cristi.bv eu mai am pana sa ajunga cum imi doresc
                  vrei si tu sa omori ciute si sa indoi loganu`??

                  Cristi cam nasol ce ti s-a intamplat.. acum pana recuperezi banii pe faruri si spoiler.....sper sa nu dureze prea mult. Asteptam poze cu masina sa vedem cum s-a comportat la impactul cu cornuta
                  sigpic

                  Comment


                  • Dauna total la cerb nu avea casco si traversa neregulamentar iar vinovatu a condus cu viteza excesiva pe un drum cu "limita de 90" parca
                    sigpic

                    Comment


                    • Banii de pe faruri si bara o sa-i recupereze repede, adica in maxim 30 zile.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Aiurea , era pe trecere?? Si masina ce are? Ce viteza aveai "criminalule"....?
                        Pacat ptr caprioara)) ca ptr masina team zis pe mess.....si baga poze mai repede....
                        sigpic

                        Comment


                        • Da nu stiti cu legea noua.. ca daca nu o trecut regulamentar strada trebuie sa iti faca masina? Eu zic sa mergi la padurar sa iti plateasca ca doar sunt neamuri) Nasol pentru masina:|
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Asta e...se repara,doar o sa stau ceva vreme dupa ea
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Hai ca deja tia crescut cota in rating de la faza cu "cerbul de aur" editia I timisoara jebel
                              sigpic

                              Comment


                              • Maine urmeaza editia 2 ...cu cerbii de la AutoEuropa si Asirom...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google