Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, merge, am vazut si eu cand l-a blanarit putin un mecanic un prin curte cand l-a scos, ca sa pot sa-l iau pe-al meu pe platforma...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Salutare! Am vazut eu un Logan care arata mult mai rau , anul trecut prin decembrie, in curte la RAR Calarasi...Indoit de la jumate', parca era bumerang! Dauna totala, desi mai puteai lua o roata, o bucata de tabla...Noroc ca soferul n-a patit nimic dupa ce s-a pupat cu un porc mistret de vreo 100 kg, la vreo 120 km/h... Numai bine Cristi si Seba!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Am avut si eu o belea cu o caprioara de craciun parca !! Dar norocul meu a fost ca am luato cu 50-60Km si am m-ai franat..oricum mi-a luat un pic din capota...si cateva zgarieturi la bara!! Si acume le mai am ca nu am casco... si eu am lasato lata jos...toti mi-au zis cik ce ..... esti de nu ai luato...la ce chef mai aveam eu ,numai de luat caprioara nu imi ardea!! Si cand ma gandesc ca,cu o seara-2 inainte 130-140km/h :-s:-s:-s

        Comment


        • Icsape, nu dispera, nu ti l-au blanarit, numa ca suna ca un tractor
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Au venit criminalisti sa recupereze tesuturi? Fire de par adn ceva ? probe incriminatori
            sigpic

            Comment


            • Daaaa...de aia te-ai deghizat tu in gabor,sa nu te ia si pe tine ?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Poze de la un admirator secret
                Attached Files
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Trece omule, mai e un pic...bafta
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Merci ! Hug!
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Ce frumoasa e din spate ...din fata e mai naspa.....da se rezolva ea.

                      Comment


                      • Ce om e admiratoru tau sa iti trimita poze :-)
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          Poze de la un admirator secret
                          Acuma ai ocazia sa iti pui spoilar de MCV )
                          2004 Dacia Logan 1.4MPi
                          2006 Dacia Logan 1.5dCi
                          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                          Comment


                          • lol...ce drac sa fac cu spoileru de MCV?) mi-l pun tot ala ce l-am avut inainte..
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Bafta la reparat.

                              Comment


                              • Nu de mult am venit si eu din concediu!!!! Imi pare rau vecine de ce s-a intamplat!!! Intr-adevar naspa cu asigurarea dar eu am patito tot asa cu o bucata de asfalt sarita dintr-un tir si cam tot pagubele alea le-am avut.........(aripa stanga, spoiler fata, si doar un far) dar eu am dat spaga la constatator un 50lei si ma trimis la auto OCM si jur au facut baietii treaba super in 2 zile!! In plus mi l-am facut prieten si pe patron!! Daca te mai pot ajuta cu cea mai mare placere!
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google