Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se aude binisor
    Sper sa renunti si la catalizator si mai castigi si de aici vreo 5 CP

    Comment


    • Salut ! Ce vreu sa te intreb , ai probleme cu domul militar din cauza zgomotului facut de evacuarea?

      Comment


      • Suna bine mie unul imi place acum nu stiu cum te impaci cu legea

        Comment


        • Nu zice nimica legea! Model din acesta am si eu! Se aude superb! Mult succes in continuare!

          Comment


          • @dany legea zice un anumit numar de decibeli...Corectati-ma daca am gresit
            super cristi
            ps:scuze ca am trimis 2 mesaje dar am probleme cu netu`
            Last edited by Tudor; 16 October 2008, 19:01.
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • @tzony la asta ma refeream si yo cand am pus intrebarea ca am vazut ca in carte masini sunt trecuti decibeli , ma gandeam sa imi pun si yo o evacuare cap coda dar nu vreu sa am probleme cu legea !

              Comment


              • Scuzati ! Corect.Legea spune ca nu ai voie cu aceste tobe,dar domnii politai mai trec cu vederea! Cand mai trec pe langa ei nici nu o accelerez foarte tare....!Dar citisem ca cele Borla sunt omologate,si suna mult mai tare decat acestea,care sunt de ajuns tinand cont ca masina este folosita pentru strictul necesar si nu pentru curse s.A!Se merita investitia intr-o astfel de toba,mai schimba sunetul acela ascutitor dupa 3500 r/m !

                Comment


                • Eu nu am borla
                  Traseul este facut la Pilot,finala e un Remus ,pe care scrie clar Ohne TUV )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Si ohne tuv ce inseamna ? Eu am vb cu un politist si mia zis ca ei mai trec cu vederea la chestiile astea in rest nu exista omologare pt tobele sport si asa mai departe ..Nici sa nu auda RARu de asa ceva,doar cea originala e buna sa sune masina ca un aspirator
                    cristi scuze de off ..
                    ceva poze noi ? Ce ai de gand sa mai faci la ea ?
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Ohne TUV = fara TUV, iar TUV este o organizatie de certificare, concluzii?
                      No, apoi blana
                      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                      Comment


                      • No ,apoi OHNE TUV, ohne RAR )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Pun si eu un update,cadou primit de ziua mea de la prietena mea
                          Attached Files
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Buna idee mi-ai dat Cristi Felicitari..Poate imi trimiti si de unde ti l-=ai luat sa stiu unde s-o trimit pe nevasta-mea Nu de alta..Dar vine mos Cracila
                            Ps. I-ai facut un traseu ca la carte ;) Bv

                            Sa-l stapanesti sanatos !!!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Merci fain . Cred ca e acelasi lucru 1.4 sau 1.6 ... Vezi aici e cel mai ieftin.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Frumos si adevarat kitu'. Multumesc ai spus? La Multi Ani si bafta Cristi.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google