Fosta Albastrica B50LRW - Noul IF-78-UFO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    poze intr-o zi cu soare

    Nu am rezistat sa-i trag cateva cadre.

    Sambata sper sa montez prelungirea de bara achizitionata de la un coleg de servici.Este prelungire de cauciuc facuta pentru PF2 export, achizitionata la pretul de 40 lei.
    Attached Files
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #77
      Super marfa.Imi plac jantele si gumele late, plus ca lasata.Folia o schimba foarte mult in bine.Succes pe mai departe!!!
      Tinc fest !!

      Comment


      • #78
        asa i-am spus si eu ca folia o schimba mult....el, nu si nu......le-a ionizat .
        Abia astept sa vad cum pica prelungirea pe bara.

        Comment


        • #79
          prelungirea

          Cam asa pica prelungirea, dar trebuie sa isi revina la forma initiala.La capete, pe colturi si undeva mai aproape de centru se fixeaza in suruburile originale ale barii.
          Eu zica ca da bine.
          Attached Files
          real power..... diesel power by

          Comment


          • #80
            Cosmin, imi place cum da prelungirea asta, insa iti doresc sa ramai cu ea intreaga cat mai mult timp, mai ales cu drumurile noastre ca-n palma de drepte.

            Comment


            • #81
              Acum este cat de cat la nivel cu scutul de sub masina, si sper sa ma avertizeze ea prima in cazul in care este sa ating pe undeva.Avand in vedere ca se prinde in 18 surubele, este cam greu sa o zmulg din bara.Are surub din 10 in 10 cm.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • #82
                Ce bine arată cu prelungirea! Cred că o să-mi pun şi eu. Numai bine Cosmin!

                Comment


                • #83
                  Frumoasa masina :P salut ... ti-am vazut masina in parcare azi dim. ... spuntem vecini
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    cadou

                    Cu ocazia sarbatorilor ......albastrica a primit triple Street Storm pe fundal negru, si leduri la pozitie.
                    Attached Files
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • #85
                      deja le-ai luat?????????????? Frumos pica pe masina albastra.Sa le stapanesti sanatos

                      Comment


                      • #86
                        La pretul de 400 lei le-am luat, mai ales ca era ultimul set.
                        real power..... diesel power by

                        Comment


                        • #87
                          Frumoase triplele si da bine pe masina! Baiatul care te-a sunat azi era din partea mea, cel in legatura cu difuzorul. Numai bine Cosmin!

                          Comment


                          • #88
                            Visam la triplele astea de ceva vreme, acum mai visez la oglinzi de MCV, dar sa vedem cu ce buget raman dupa RCA, Casco, rovigneta.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • #89
                              Misto rau stopurile, imi plac cel mai mult fix modelul asta pentru Loganurile facute gen styling asa.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #90
                                de unde le ai luat?
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google