B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gata , toate actele sunt in regula , maine iese talonul pe numele meu ... fara RAR ,dar cu 3 zile de umblat si alergat ... voi face un tutorial cu pasii inmatricularii (cel putin pentru bucuresti) care daca stii de iei intr-o zi inmatriculezi masina .

    Pentru glumeti , masina intra la criogenat pana la primavara si modificat in acelasi timp ...cum imi spunea BFF "iarna se modifica masinile"

    Nu mai am rabdare sa fac nici un tutorial... pun 2 linkuri care sunt esentiale

    ETAPELE PREMERGĂTOARE ÎNMATRICULĂRII/TRANSCRIERII VEHICULELOR

    Documente necesare pentru înmatricularea unui vehicul achiziţionat din România şi care este înmatriculat în Bucureşti sau în alt judeţ (transcriere)
    Last edited by cos_min_i; 22 December 2011, 23:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Pe BFF l-am prins vro 2 ierni pana a terminat masina...vezi sa nu faci la fel
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • vezi sa nu o modifici prea mult ...la compresie ....lasa loc acolo de supraalimentare ca o sa ti placa la mine
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • lasa razvane ca nu fac nimic fara sa stii ... pe mine nu ma prind 2 ierni ca nu fac cate a facut BFF

          Comment


          • Este postul tau "Pentru glumeti , masina intra la criogenat pana la primavara si modificat in acelasi timp ...cum imi spunea BFF "iarna se modifica masinile", ma gandeam ca poate ti-a povestit mai mult si eu doar te-am avertizat.
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Cel mai mare si linistitor cadou de Craciun ...
              Attached Files

              Comment


              • Curva mare a fost la viata ei masina asta.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • asta a fost inmatriculata pe divizia renault din pipera Pai tu iti dai seama ce chiptuning si-a luat saraca , ca acolo se fac calibrarile pentru logan
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • te cheama Florian ?

                    Comment


                    • Tu vorbesti ma? N-am stiut ca te cheama Alex pana n-am vorbit cu nevasta-ta

                      Comment


                      • Ala era singutul lucru important din toata poza Alex

                        Nu conteaza la cine a fost prima data, eu la 20 mii cand am luat-o era tipla, nu batea, nu troncanea, nu avea nici o piesa stricata decat prima revizie de ulei si filtre, placutele le-am schimbat prima data la 40 de mii, distributia la 65 ,iar la directie pana acum nu a fost nevoie si are 95 mii, nu a aparut nici un punct de rugina pe nici unde pe caroserie ...sincer sunt si am fost foarte multumit de Albinutza

                        Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                        Comment


                        • bineinteles...scrie Florian pe talon ? scrie

                          cand ne vedem si noi macar la o cafea pe botul masinii ?

                          Comment


                          • Am zis si eu la gluma,oricum pe Florian ala nu il cunosc .Chiar ma gandeam se termina anul si n-ai inscris masina pe numele tau,nu mai dormeam noaptea din cauza asta.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Sarbatori fericite CGK-ule, termini masina pana la primavara?
                              Attached Files

                              Comment


                              • asteptam sa vedem cu nerabdare masina in primavara....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google