B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am o galerie de veyron ce zici te bagi?
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

    Comment


    • bolt-on?

      Comment


      • Bolt-off )
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • admisia este de megan 16 sau de laguna 1.8 se potriveste perfect sau se adapteazaz?
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • se adapteaza usor
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • cosmin, asta e admisia de care am vb noi?
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Da,am 2 bucati ... de montat la primavara,ultima exceptie a fost alex speed
                Razvane, nu mai pacali lumea

                Comment


                • sa pui clapeta aia de camion, ca sa poti sa ma bati
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • precizeaza si ce camion
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • dezmembrez bugatti iti opresc motorul? sgm o sa fie copil pe langa tn )
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • nu pacalesc nimic, cosmine...am intrebat daca imi montezi si mie admisia cu tot ce trebuie. e mai usor sa montez la tine care ai mai facut deja treaba asta decat sa ma apuc singur si poate sa nu-mi iasa, sau sa pun ceva gresit. la stuturile alea de aluminiu de ce nu le faci filet? n-ar fi mai simplu?

                        Comment


                        • nu de tine ziceam ca pacalesti ...ai citit in diagonala posturile ...
                          De montat o montam ,nu e graba dar sa nu ma pui sa fac de 2 ori treaba ca nu-ti place ... o sa-ti spun toate urmarile montajului sa nu avem discutii apoi ..

                          Bucsele nu au primit filet pentru ca peretele plenumului unde este senzorul de vacum are 3mm grosime iar peretele unde este senzorul de temperatura are 2 mm grosime ...ce filet poti face ? ...asa sudura este sfanta

                          Comment


                          • sa-mi dai pe pm ce, cat si cum pentru montaj admisie. mai la primavara, sa dispara zapada asta nesuferita.

                            Comment


                            • azi dupa 4 ore de munca am reusit zic eu sa finisez admisia si evacuarea + o portare
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ai luat si din supapa?
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google