B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal .....singurul motiv ...care mar face sa aleg golfu este motoru...in rest as ramane la logan....personal.....si eu am vrut sa imi iau golf 3 dar am renuntat ..pentru ca sunt ff vechi si nu sti ce iti poate pica....asa la logan sti o treaba...asa ca mai astept si eu pana in vara sa mai strang niste banuti ..sa imi iau golan....BAFTA

    Comment


    • GATA GATA m-ati convins ..raman la ALBINUTZA ...
      o sa fac credit sa o achit si de restul bagam in continuare sa o ridicam la gradul de "cel mai puternic logan 1.6 8v"

      Albinutza prin intermediul meu va multumeste, tuturor celor care o apreciati !

      Comment


      • fa`mi mie combinatie cu golfu` atunci.

        Comment


        • eram sigura ca albinutza va ramane in familie
          cosmine ai grija de ea in continuare si multa bafta pe viitor la modificari
          ps: imi place tare mult cum se conduce, mai greu e la schimbatul vitezelor avand cursa scurta, dar m`am descurcat zic eu
          sigpic

          Comment


          • Asa e 'dada, am avut si eu odata ocazia sa merg cu ea si odata sa o manevrez in parcare, merge foarte bine remapata, fara catalizator, cu gume mai mici, franeaza foarte bine, mai lasa Cosmine Golfu' ala ca ai bagat ceva bani in asta mica 1.6!!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Albinutza rulz!
              sigpic

              Comment


              • @CataFOF - ce combinatie ..dai 3000 euro si e a ta,nu-l intereseaza combinatii..dar daca vrei trebuie sa te misti repede .

                @dada - dupa ce m-am dat aseara cu "LUA" pot sa spun ca am simtit ca trage mai bine a ta.

                @Dragman - rulz unde?

                Comment


                • Nu te mai plange ca nu trage, asa spunea si fofu' si s-a convins dupa ce a mers cu mine. Normal ca rulz, va plangeti atata... .
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • frumos!
                    sa-l stapanesti sanatos!!!

                    Comment


                    • foarte bine ca ramai cu albinutza....ce vechi tot vechi ramane.....poati sa ii pui tu motor de avion..... asa loganul macar sti ca l-ai luat de la 0 .bafta

                      Comment


                      • @aleXpeed - trage cand il bate pe MCD,VRN, FOF ..pana atunci nu trage.
                        @azaburi - nu e luata de la 0 ..avea 20000 km acum 1 an si 2 luni ... si pana la 64000 cat are acum a primit numai talpa ...


                        Maine i se pregateste o surpriza "Albinutzei" ...cadou..

                        Comment


                        • pai 20 de mii ..nu este mult...gadestete la o masina care are peste 100 de mii....sau poate si mai rau peste 200 de mii ....la 20 de mii se lasa motoru calumea ....bafta ..apropo cat ai dat pe ea?

                          Comment


                          • M-am tot abtinut sa postez, dar intr-un final .. Eram odata la izvor(anul trecut ) si era sa intru in curul unui autobuz(noaptea) , uitandu-ma la masina ta , chiar este dragutza ... (am zis sa nu ma fac de ras). Imi place portbagajul clean , si xenoanele . Multa bafta in ceea ce priveste planurile de viitor si spor la tuning.

                            Comment


                            • super tare masina bravo tie...!! auzi am o intrebare cand ai pus arcurile ai schimbat si telescoapele?? sau sunt alea de fabrica??
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                              Comment


                              • sunt amortizoarele de fabrica si arcuri H & R..asa avem majoritatea
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google