B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @azaburi - 5000 euro inainte de criza ... ai dreptate.

    @Nimeni - daca iti spui parerea fie buna sau rea , daca te uiti dupa masini ..nu e nici o rusine, intotdeauna exista ceva mai frumos dupa care sa intorci capul .. ma bucur ca iti place , cand anul trecut ?

    @metalman - cum spune si matheo sunt cele de fabrica, tropaie masina putin dar nu este nici un pericol fatal sau cel putin nu mi s-a intamplat mie pana acum si am trecut prin toate cu "albinutza"

    Cadoul pentru "ALBINUTZA" este evacuare de dupa catalizator diametru 50 din inox + toba finala borla ... multumesc foarte mult Domnului K si fratelui lui care a avut rabdare cu mine de dimineatza.
    Attached Files

    Comment


    • sa stapanesti sanatos noua ta evacuare. i`a placut albinutzei cadoul surpriza?
      se aude frumos, imi place. maxim! am zis
      sigpic

      Comment


      • sa te bucurie de ea si sa nu ai parte de drumuri la RAR din cauza ei.... eu unul in 4 ani nu am fost niciodata si nici nu am avut vreodata silencer la ea.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Deci, se-aude demential de misto. Esti trendual !
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Prin noiembrie , spre sfarsitul lunii ... Mi se pare ca ieseai de la petromul acela de langa dambovita , unde este muzeul acela al holocaustului...

            Comment


            • @`dada - cum sa nu-i placa ..se simte mai aerisita acum...imi e mie teama sa-i dau mereu ...merg mai relaxat prin oras.. 2000-2500 ture maxim .

              @ DomnulK - multumesc mult inca odata .. sa dea Dumnezeu sa nu am probleme ...eu am facut si silencer ,mai trebuie sa dau gaurile in el si tips .

              @ Eu4yas - chiar asa ..nu te cred.. trebuie sa izolez masina ...cand intra in rezonanta acopera face frumos dar este putin deranjant .

              @ Nimeni - eu eram ..acolo in zona lucrez .. multumesc pentru aprecieri ...te asteptam la intalniri ..sa dai o tura cu Albinutza.

              Comment


              • Multumesc pentru invitatie , o sa incerc sa particip si eu la intalniri , momentan este stressiune si examene..

                Comment


                • Deocamdata atat... next level "cobre" , "linie" si un soft bun !

                  Comment


                  • Linie de-aia in grade?
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • buna investitie....si eu am la dacia mea...) saxafonu spart...si se aude mai tare ca a ta ) bafta

                      Comment


                      • @aleXpeed- nu in radieni ... )

                        @azaburi - saxofon ...suna a lautari ) ..urmeaza..sa vedem banii

                        Azi m-am dat cu 1.6 remapat,fara catalizator si toba sport... sa marit distanta dintre noi fata de ultima liniutza ..deci zic eu ca se simte evacuarea ..ceea ce ma multumeste !

                        Comment


                        • merge frumos albinutza cu noua toba, dar si face o galagie cu tot cu silencer. oricum e funny, mi`a placut ca da rateuri frumoase si dese
                          cu schimbatorul de viteze am eu o problema si nu`mi place...e prea scurt (sper sa nu`mi placa nici in viitor ca cine stie ce idei mai imi vin )
                          sigpic

                          Comment


                          • cui ii place sa fie scurt.....))

                            Lasa albinuta bre...da-l dreaq de golf ca ala papa bani si nervi..
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • CGK-ule, vrei sa iti scot airbag-ul la volan? am auzit ca platesti bine

                              daca mai esti interesat sti unde ma gasesti :P

                              p.s. i l-am scos si lu canto
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • ramne albinutza ...astept cadou o albinutza in miniatura ..daca gaseste cineva sa-mi cumpere si mie ... vechea labinutza mi-a fost mancata de un catel

                                Da Domnule K ... torx de 27

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google