B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taximetristul din cauza chiar a avut mare bun simt ca ti-a lasat nr telefon in geam. Practic problema ti-a fost rezolvata.. ( ti-o zice unul care a fost lovit de 2 ori si de 2 ori n-am gasit nimic in geam )

    Las ca odata cu revopsirea fetei vei impusca mai multi iepuri !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Se repara...bine ca omu a fost baietas si ti-a lasat numarul de telefon.Uite o poza la dublu ca sa nu zici ca nu ai niciuna.
      Attached Files
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Mare noroc ai avut sa dea unu peste tine si sa-ti lase telefonul...se vede ca ai inceput sa mergi pe la biserica...da nu suficient, dute mai des
        sigpic

        Comment


        • Dany_DNY: Hai sa fim seriosi 80% dintre taximetristi,au masinile lovite in ultimu hal zici ca au fost la bombardament cu ele.Si 80% sunt tigani !!!
          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

          Comment


          • Lasal ca el zice asa pentru ca e taximetrist defapt taicasu.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Masina nu a intrat in service inca! ... nu am avut imputernicirea de la OTP Leasing (proprietar) si nu era prezent si vinovatul la constatare ...Constatatorului i se pare ciudat cum solenza(taxi) sa-si zgarie bandoul si mie sa-mi smulga farul si bara ,strambe aripa si deplaseze capota ... Marti se va rezolva problema si masina va intra in service la Serus Nisan Renault (avem aranjamente acolo) si sper sa fie refacuta toata fata ...nu mai zic nimic... socoteala de acosa nu se pupa cu socoteala de la constatare!.

              Odata cu drumul la OTP am stabilit actele si data pentru cesiunea masinii pe numele meu ... asa ca in aprilie in talon nu va mai scrie OTP si Intertour , va scrie OTP si Ionescu Cosmin pentru inca 1 an si 6 luni, este mai avantajos asa decat sa o achit integral acum...odata cu schimbarea talonului nu va fi nevoie sa merg cu masina la RAR.

              De ieri a inceput sa traga cum tragea odata ... nu-mi explic fenomenul ...cat a fost frig parca era stock ,cum a dat caldura si am mers putin mai turat cu ea si si-a dat drumul.

              Modificarile vor continua in luna aprilie cand sper sa-mi revin cu timpul ... imi pare rau ca nu a mai aparut Albinutza asa des la intalniri si promit ca voi incerca sa modific acest aspect.


              Referitor la taximetristi ...unii sunt cum sunt si unii sunt baieti de treaba ...am multi prieteni taximetristi care sunt baieti de treaba ..asa ca nu generalizati !

              Multumesc tuturor !

              Comment


              • Sper sa iasa botul cum trebuie, mai ales daca-ti face capota si iti pune bara originala cum ar trebui, n-am indoieli ca nu va iesi bine. Deci trage bine cu galerie de 1.4 desi nu e nicio diferenta fata de cea de 1.6).

                Astept sa vad noile modificari iar cu intalnirile stai linistit, mai multi trecem prin aceeasi faza, dar cu un scop nobil. Si-n cazul meu e la fel, sunt cam scump la vedere o perioada.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • pai galeria e cam....aceeasi

                  Comment


                  • Ce tareee, ramane a ta

                    Sa-ti verifici mesajele private maestre!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Super tare albinuta!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • am vazut albina azi .putin ranita, dar se vindeca cu putine vitamine . salutari viitorului stapan

                        am vazut albina azi. putin ranita dar cu vitamne in service se revegoreaza repede . la fel de zgomotoasa si sprintena este. salut viitorul stapan
                        Last edited by 911 YTM; 18 March 2011, 21:44. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Insanatosire grabnica!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • poze cu actuala stare a Albinutzei ... pe langa bara,far,capota si aripa am descoperit ca masina a fost impinsa si intr-un stalpisor in momentul accidentului ...sper sa fie luata in considerare de catre constatator ... in momentul in care am facut amiabila nu stiam de prag ...abia dupa ce am mutat masina l-am vazut ...

                            O sa incerc ca odata intrata in service sa fie refacute toate reparatiile

                            Se va face bine albinutza ...ii dam polen
                            Attached Files

                            Comment


                            • Lasa ca o faci giugiuc!!!Loganele cu aceasta culoare sunt mai speciale...intotdeauna...apar din ce in ce mai frumoase!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sper sa ai noroc,ca multi constatatori sunt cam tarani,parca ar da bani de la ei..Mie pentru o zgarietura pe bara care o aveam dinainte de accident mi-a zis ca imi da bara..dar nevopsita.
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google