Mmm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mmm

    Ma tot uitam prin my ride si nu am rezistat sa nu postez si eu cateva poze cu masina mea.
    Accept si astept orice sfat pentru a o face mai frumoasa, precum si alte intrebari ...
    Attached Files

  • #2
    luminile de bord ...personalizeazale.
    folii pe laterale spate si luneta,
    jenti aliaj..si vei avea o cutotul alta masina.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      sa ai grija de ea ca tare bine arata asa noua!
      ai de gand sa ii faci ceva modificari? spor!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        ai culoarea alb merge foarte bine cu genti negre si foliii, spor la treaba cu ph2
        sigpic #

        Comment


        • #5
          Arata foarte bine,spor la tunarit!

          Comment


          • #6
            Eu tot nu m-am prins ce ne arati noua in ultima poza.Si ce tot va puneti acele "bampere" pe bara ce nu sunteti sigur pe voi ca sofer,adica nu apreciezi latimea masini?Adica daca tot o atigi macar sa nu lasi urme pe bara ta.Din punctul meu de vedere cel mai importat lucru la un logan si care face toti banii dati este sa-i montezi arcuri sport care o v-a face mai stabila in viraje.
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment


            • #7
              In ultima poza e un termometru digital care arata temperatura in interior si exterior. E bine, avand in vedere ca loganul nu are asa ceva.
              Acele "bampere" de pe bara le-am pus pentru ca am fost zgariat de un meserias care a dat in spate fara sa se asigure. Initial am dat cu un creion corector, dar am gasit acele coltare care se asorteaza cat de cat si unii spun ca ar da bine.

              Comment


              • #8
                Arata bine.S-o stapanesti sanatos!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  Scuze daca am fost cam rautacios mai sus dar tocmai ce venisem din parcare de la un supermarket si abia acasa am vazut ca aveam o frumoasa julitura pe bara din spate.De unde ai gasit acel model de termometru digital?Pana acum am gasit numai modelul din poza atasata care nu-mi place.
                  Attached Files
                  Last edited by amg; 19 October 2009, 22:55.
                  Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                  Comment


                  • #10
                    Ingrijita masinuta....Pt. inceput....Ceva care nu este prea costisitor...incearca sa pui folie...
                    Si schimba becurile din far...baga bluevision...
                    Numai bine.Bafta in continuare.
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by amg View Post
                      Scuze daca am fost cam rautacios mai sus dar tocmai ce venisem din parcare de la un supermarket si abia acasa am vazut ca aveam o frumoasa julitura pe bara din spate.De unde ai gasit acel model de termometru digital?Pana acum am gasit numai modelul din poza atasata care nu-mi place.
                      Tot printr-un supermarket. Selgros, parca. Are un senzor pentru exterior. L-am pus undeva pe aripa din spate. Am dat in jur de 30 lei. Se monteaza destul de elegant.

                      Comment


                      • #12
                        mosule daca schimbi mp3 cu ceva mai bun il cumpar eu pe ala cu plata la ramburs prin posta romana sau curierat dupa o verificare sa vad ca functioneaza in parametri si la un pret convenabil pentru amandoi . cand te hotarasti da un pm . ai grija de masina ce-i frumos e frumos si mai ales nou .

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa si masina ta. Chiar ii sta bine vopsit integral in alb, i-ar sta si la al meu, nu stiu de ce nu esti de aceeasi parere
                          Ceva noutati?

                          Comment


                          • #14
                            M-am hotarat sa-mi montez spoilerul fata de la Pilot.
                            As vrea sa ma ajutati in urmatoarea problema: Ar fi mai estetic daca as vopsi si plasticul din jurul proiectoarelor in culoarea caroseriei? (adica alb)
                            Ca idee am sa pun doua poze pe care le-am luat de la un coleg de pe forum si sper sa nu se supere ca le postez aici.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              eu zic ca da
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google