Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domnu, "geamurirli" nu le innegresti bre? sau eventual o folie albastra cum are dsign dar o idee mai netransparenta
    misto sedinta foto, si locatia aleasa a fost buna

    Originally posted by Mishu View Post
    stopuri costum -> vrea si faruri costum
    am inceput sa.l cunosc pe matheo si sunt sigur ca ar renunta la faruri doar daca ar pune lupe, nu se complica cu mega drive, etc, etc. am dreptate matheo?
    Last edited by nicu_rcn; 16 July 2011, 11:21. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • pai cand am zis custom la asta m-am referit lupe varuleee

      Comment


      • inseamna ca si tu il cunosti
        sigpic

        Comment


        • speechless....
          sigpic

          Comment


          • Ma Pantelimonarilor, voi blocati strazile ca sa faceti poze?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • bai niki pai se opreste lumea ca la urs...crezi ca sunt multi care au ocazia sa vada asa ceva??

              vazut masina live....e grava!

              Comment


              • ar cam trebui sa te gandesti la niste jante mai mari , nu dau bine astea cu faptul ca masina incepe sa se "umfle" .La fel si cauciucurile , si la viitoarea sedinta foto faceti gumele sa luceasca nu pozati masina direct dupa o sesiune de rally pe macadam
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • M-am gandit la jante mari,dar nu pot sa le iau inca.
                  Si da! masina chiar este de facut rally cu ea ))
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • ma refeream la noroiu de pe gume )
                    in rest arata beton , mai ales stopurile alea
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Stiu nenea la ce te-ai referit,dar locatia "mi-a murdarit" gumele,cand o sa pun folia si alte jante o sa fac o sedinta foto intr-o locatie mai curata

                      Stoapele ma gandesc sa le fac eu ceva nu prea se vad foarte bine ziua.
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • La cati bani si munca ai investit in stopuri nu s.ar merita sa inlocuiesti ledurile cu becuri, mai bine faci cumva sa maresti intensitatea (ai incercat sa schimbi rezistentele cu unele mai mici?)
                        sau schimba "sticla" cu una transparenta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cred ca sticla e singura care ar trebui schimbata. Deobicei filtrul de albastru lasa lumina rosie mai greu sa patrunda prin el
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • Asta i s-a spus de 1000 de ori pe parcursul constructiei stopurilor, insa el nu, Batman... Le-a vopsit cu albastru.

                            @nicu, iti dai seama ce inseamna sa schimbe acum aproape 200 rezistente?!? Care rezistente au fost calculate bine, pentru fiabilitate... Nu vorbim de ledurile de la bricheta, pe care le aprinzi de 5 ori si gata, arunci bricheta.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • frumoasa masina
                              low?!
                              Stima,
                              dmn

                              Comment


                              • Originally posted by dsign View Post
                                Asta i s-a spus de 1000 de ori pe parcursul constructiei stopurilor, insa el nu, Batman... Le-a vopsit cu albastru.

                                @nicu, iti dai seama ce inseamna sa schimbe acum aproape 200 rezistente?!? Care rezistente au fost calculate bine, pentru fiabilitate... Nu vorbim de ledurile de la bricheta, pe care le aprinzi de 5 ori si gata, arunci bricheta.
                                daca au fost calculate asa si daca schimbarea lor inseamna scaderea fiabilitati...nu mai merita efortul, credeam ca se poate sa faca ceva sa ramana si cu ele si cu sticla albastra. in locul lui as renunta la sticle, nu la leduri
                                insa el hotaraste si speram sa ia decizia care il va multumi, in primul rand pe el
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google