Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mie imi place de sofer si in al 2 rand de masina!!!) )

    felicitari acum ti am vaz pagina...ca dee..nu e fcbk...acolo stau eu!!
    Last edited by valy_kpt; 30 December 2011, 00:56. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

    Comment


    • Se pare ca am cedat pe ultima legatura de viraje, FFA!!! Cu ditai barca pe valuri te gaseste alergatul. Mumu instalatie de incalzit cur, NA!
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • ramai la AZeV-uri ?
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Acum ai si Azev pe rezerva . Brabus in toata regula
          sigpic

          Comment


          • Da da,raman la Azev,imi plac cum "vin" pe masina,o sa fac o mica modificare la capace , le vopsesc la pistol, eventual le fac si buza polisata

            Azi DSIGN a mai surubarit la instalatia pentru incalzirea in scaune,iar eu am fixat tavita si butoanele.(multam Pantelimonare)
            Attached Files
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • a cam iesit bine...ce dreaq sa mai zici !! La multi ani bo$$ . Noul an sa-ti aduca ce ti-ai propus..si chiar mai mult de atat !!
              ps. daca vrei un mp3 sau un telefon....suna-ma !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Arata interesant...vreau si eu! Pana una-alta sa le stapanesti sanatos si mergi la somn ca e grav...

                Comment


                • ma ma .. ma ma .. e acolo de lucru; pe plansa sa le incurci ca face scurt!!! La multi ani! vreau sa ti vad, dar "inistit" masina, nu pe 2 roti ca in vara!

                  Comment


                  • Multam Cosmin, sa ne vedem la sanatosi
                    PCH,ma odihnesc,ca la noapte "ie" show
                    iulian_may,o sa fie facuta profi.Asta vara eu mergeam pe 2 roti? unde?
                    Attached Files
                    Last edited by matheo66c; 31 December 2011, 03:02.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • se vede lucratura ...
                      ma bucur ca ai reusit sa faci rost de 2 azev-uri
                      La MULTI ani si fie ca la anul sa ne intelegem mai binisor

                      Comment


                      • ce frumosssss....
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Inca putin si clocitoarea de oua e gata! Acum fiecare buton are si ledul de pozitie functional dar si martor de functie (se aprinde cand apesi butonul). Dupa party facem si restul.

                          Cam asta e motivul pentru care cer atat de multi bani pe montajul unei instalatii de incalzire (erau niste comentarii din partea unor desculti mai zilele trecute)
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • de la o varsta tre caldura la tartitza ca de..e batrani oamenii.sa te bucuri de ea si de jante .apropo cu buza polis si miezul albastru...e o idee.
                            off:dsign lumea vrea moca si calitate dar nu inteleg ca amandoua nu se leaga.
                            sa ne vedem sanatosi la anu(ai de dat o masa ca nu te uit ca ai mancat singur si noi muream de foame)) )sa fii sanatos si sa ai un an plin de impliniri.la cap mai usor cu sanatatea ca apoi se face brabusil stock si nu e bine
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • matheo tb sa faci rodaju la incalzire, sa lasi usile deschise la intalniri si dai la maxim mai ales acum sa se faca si afara cald )
                              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment


                              • ascundeti bordurile !!! are matheo jante !!! )))

                                sa le stapanesti sanatos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google