Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e clar. tu sa fii sanatos

    pe frati miu l a troznit un euroins acum 2 ani. nici acum asigurarea lui casco nu a luat banii de la aia

    Comment


    • L-am sunat si i-am zis sa vina in masele cu o alta asigurare,ori cu ceva euro in plic!
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Chiar ca ai un "noroc" de nu se poate. Imi pare rau de ce ai patit dar, lasa ca o refaci tu si va iesi la fel de bine.
        Auzi bro, eu zic sa te duci maine cu o bucata/piesa de la masina la Mitropolie si sa o atingi de moastele Sfantului Dumitru sa nu se mai tina belelele scai de tine
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • Mai bine se duce in Ibiza, s-o atinga pe blonda aia pe "moaste"
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Originally posted by matheo66c View Post
            L-am sunat si i-am zis sa vina in masele cu o alta asigurare,ori cu ceva euro in plic!
            O sa se grabeasca, vezi ca deja a parcat la tine la bloc.. hai ma Matheo ce drq..

            Comment


            • Asta vine si ia marfa de la noi,stai linistit !
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Ieri am montat diuzele tip "perdea" de la evali_daniel,nu se compara cu diuzele anterioare

                Recomand!
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • sa-mi iei si mie un set.As prefera sa mi le montezi tu pe capota Sa le stapanesti sanatos
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Multam,la tine dau gaura cu un ciocan pneumatic duJmane
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • cu placere nenea Matheo, sa le stapanesti cu drag...

                      Comment


                      • si cum este cu perdeaua aia de zici tu?
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • E ce trebuie, nu stiu de ce nu au pus de prima oara asa ceva pe ligheane

                          Salutari Domnul Leo !
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Originally posted by matheo66c View Post
                            L-am sunat si i-am zis sa vina in masele cu o alta asigurare,ori cu ceva euro in plic!
                            Crezi ca pe ala il intereseaza ca tie iti va repara masina la pastile cailor? Iti zic eu ca nu, pentru ca oricare din noi am face la fel! Si eu acu 1 luna mi-am refacut asigurarea si euroins-u avea cel mai ieftin, si clar ca am facut la ei.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Nzn-ule, daca tu asa vezi problema,bine! dar o sa ma amuz copios , cand esti dat in judecata pentru ca nu dai 50 de ron in plus, sa faci o polita la o firma cu notorietate! Crede-ma o sa platesti mai mult decat cata economie ai facut, din diferenta de pret la polite
                              Eu unul, nu vreau sa ingros randurile "turmei", inteleg ca e saracie, ca bla bla, dar eu nu incurajez sharlatanii!
                              Si cred ca sunt destui care gandesc asa!

                              Am primit deja banii,calmati-va

                              Acum ramane sa o duc la vopsit!
                              Last edited by matheo66c; 30 October 2012, 12:03.
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • nenea mateo eu sunt de acord cu tine si iti inteleg supararea.Dar treaba cu datul in judecata, mi se pare mult prea romaneasca, eu ca si proprietar de auto sunt obligat de lege sa am o asigurare de raspundere civila(fie ca e allianz fie ca e carpatica sau euroins.)Din moment ce eu mi-am indeplinit obligatia legala, si posed rca....imi pare rau de producerea evenimentului, dar te descurci.
                                Nu vad motivul/explicatia logica, pentru care tu ca pagubit, ma dai pe mine ca vinovat in judecata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google