Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci va fi lasata DOAR de spate .(aproximativ 2cm).......nu am spus eu corect
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • deci fof la prima bordura ramane suspendat! voi exagerati deja. dar e placut de urmarit.

      Comment


      • Si azi am lansat varianta "BRABUS IEFTINEANU"

        Am pus instalatie GPL ...sa vedem daca a meritat investitia
        Attached Files
        Last edited by matheo66c; 6 June 2010, 00:37.
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • He heee, criza ne impinge la lucruri "extreme" ... La cati mai multi km cu noua achizitie.
          Foarte faina masinuta trantita. Succese!
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • Bun venit in clubul "Bomber-Man"! Sa te plimbi mult si bine de-acum inainte ca e bun rau gazulD. Mai asteptam membrii noi, nu va sfiiti, benzina se va face 5 lei pe litru).
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • nea matheo sa mi zici si mie un pret estimativ la tot si desigur impresii in timp, ca ma snopeste si pe mine gandu asta
              sigpic

              Comment


              • vreau si eu un ret si ceva impresii. mai ales ca n-ai avut gaz dintotdeauna, poti sa fii mai corect ca pareri

                Comment


                • ala e nitro ma....de ce ne minti acuma ca e gaz?:-w
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • @Macs..poi la ce "scor" a ajuns benzina si avand in vedere ca parcurg cam 70-100 km pe zi..se renteaza..multumesc pentru urare
                    @aleXpeed...carcotas mic
                    @xxxgeoxxx..instalatia a costat 2.250 ron , garantie 2 ani.Cat despre consum,azi am facut plinul iar si mi-a iesit un consum de 11 la suta(100km in oras si 145km in afara..am fost pana la Alexeni jud.Ialomita,si chiar nu am menajat masina...am alergat-o fara retinere , maxim a fugit 180km/h pe gaz)
                    @MS 41 NZN daca crackuiesc calculatorul de la gaz...e nitro sigur )
                    Last edited by matheo66c; 6 June 2010, 22:13.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Felicitari pentru noua achizitie.

                      Multi km fara probleme la instalatie si mai ales la motor.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Acum te poti baga si tu la grupa lu' pustiu taximetrist ...... eu zic sa va faceti club G P L Racing Team
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • felicitari pentru achizitie.. sa faci si mai multi km acum,fara probleme!

                          Comment


                          • GMV-ul are dreptate chiar ar trebui mai ales ca din cate am inteles @marx vrea si el GPL pe 16v.

                            Si atunci o sa fie 1.4 1.6 si 1.6 16v pe GPL eventual niste modificari pe la motor si aia e.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • ai imbatranit..incepusei bine...aveai planuri mari ...

                              Off. marx sa se mai dea odata cu masina apoi sa-si puna GPL

                              Comment


                              • Distrigaz Motorsport maaa, ne mai trebuie un dci umblat bine bine si deja avem in LCB cam toate variantele de motorizare posibile)).
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google