Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bestiala masina

    Mai ales fata aia care exprima furie )
    Tine-o tot asa
    AdriaNNN

    Comment


    • se pare ca nu numai noi avem "boala" tunningului pe logan, ia uitati aici:
      sigpic

      Comment


      • @17PnF..multumesc Senior..nu vreau sa fiu unicat..dar e singura sansa sa imbin "drive low"...si eventualele neplaceri ivite
        @SoSoRyNeL..nu ma copiaza pe mine..ca si eu am copiat de la Iveco Stralis,Mercedes Brabus..si alte masini care au 4 proiectoare...arata interesant loganul acela alb
        @mc_alienu..momentan nu..ramane de vazut daca pot face ceva cu ele..multam
        @nicu_rcn sa fie primita
        @Ady Kid..Multam

        Amortizorul azi a scapat de talerul arcului...

        Azi am primit jantele de la prima faza a reparatior.Au fost indreptate si janta care "batea" din butuc a fost centrata..urmeaza sa le incarc cu sudura si sa le refac pe strung
        Attached Files
        Last edited by matheo66c; 12 October 2010, 20:29.
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • am cautat de mult sa gasesc informatii despre suspensie pneumatica pentru loganel dar nu am gasit prea multe ...... asa ca daca stiti ceva careva va rog sa ma informati si pe mine

          scuze de offtopic dar chiar ma intereseaza.

          Comment


          • Nenea, sti cumva, dak imi pun discuri ventilate trebuie sa schimb si etrieri?
            Last edited by valeriuciprian; 13 October 2010, 11:02.
            sigpic

            Comment


            • nicu_rcn: Discuri normale au etrieri mici, discurile ventilate etrieri mari. Automat trebuie sa schimbi si etrierii si placutele!

              brabus: Sa te vad cum faci janta aia... celelalte arata mai bine si spor cu suspensia
              sigpic

              Comment


              • Ok fugulet, am gasit si eu ceva informatii, oricum merci mult, (am inteles ca placutele merg) ink ceva stie cineva la kat gasesc vopsea alb perla? (adika kat costa doar vopseaua, pentru toata masina, nu si vopsitul)

                Nu mai scrie ca pe messenger...Multumesc.

                Imi cer scuze moderatorilor de scrisul ca pe messenger, dar eram intrat cu telefonul si ma grabeam sa scriu mai repede. Haide ma ajuta cineva cu un pret la vopsea? Multumiri anticipate!

                nenea, cand imi gasesti si mie din alea dai un telefon, hai ca fac cinste!
                Last edited by nicu_rcn; 13 October 2010, 20:42. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Prima janta este gata..(cea sparta la sibiu)..maine va intra pe strung la refacut

                  P.s....amortizorul este aproape gata..revin cu poze
                  Attached Files
                  Last edited by matheo66c; 13 October 2010, 21:42.
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • ce ai mai chinuit saracele jante nea' mateo. acu cauta un strungar priceput, ca e nasoala ,,operatia". bafta!

                    Comment


                    • nu o sa ai probleme cu ele?? la modul sa se desumfle rotile ??
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • fane din cate vedem in poze are o sudura la autogen, un cordon de sudura ca la buteliile pt aragaz (ai vazut cum sunt alea sudate la mijloc, nu?)
                        presupun ca tot cam asa ceva e si pe geanta lui matheo, oricum, mai bine ne informeaza el.
                        sigpic

                        Comment


                        • se vor modela la strung...o sa iasa ca noi , matheo e ambitios tare cand vine vorba de masina
                          Nicule , jante tata , jante ....geanta e aia care o poarta prietena/sotia ta.

                          Comment


                          • Ok cata, am gresit, sti cum e, graba strica treaba!
                            sigpic

                            Comment


                            • Unde le-ai facut Matheo ? Vad ca te ambitionezi si nu ceri ajutor ...ai mare grija cand le refaci ...ideal ar fi sa le bagi in masina aia cu 5 Axe ...intelegi tu ce zic...

                              Comment


                              • stie matheo ce face , banuiesc ca la face la fratele lui , sau ceva de genu , dupa postul care la scris.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google