Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am mai facut cate ceva

    Am curatat urmatoarea janta de vopsea/lac pentru a fi sudata......si mi-a venit AMORTIZORUL..proiectul este finalizat in proportie de 70%....mai trebuiesc ceva modificari facute
    Attached Files
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • multa bafta frate sunt curios ce o sa iasa..
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • asteptam toti cu nerabdare sa vedem ce iese sa furam si noi ideea, dar sunt sigur ca si daca ne da schita si tot ce mai are el pe acolo, multi nici nu se apuca de asa ceva, alti renunta pana la finalul lucrari, si nu.mi spuneti ca nu am dreptate...
        sigpic

        Comment


        • sa va reamintiti : barabus e prietenul meu !!!!!!! mai mai barabus..mai mai )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Io-s primu )))))))))))))))))) ... Dupa el !!!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Radeati voi de el ca si-a pus GPL, nu mai puteati de ras in timp ce eu ii luam apararea, ce uOameni nene. Ei, zi si tu prietene Marius de ei, nu-ti vine sa-i crapi?
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • deci ..... nu esti pe treaba ta sa mor .... lilapalaaaaaa..... oricum super tare si bafta cu jantele alea
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • Si cele trei tipuri.....Stock...Jeep...si LOW..
                  Attached Files
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • ia zi Mariuse asa in mare , ai dat talerul jos , ai facut filet din cate vad , si ai montat o piesa cu o piulita sau contra-piulita...la care se adauga arcul dorit , stock-sport...
                    ce piese ziceai ca mai completeaza amortizorul ?

                    Comment


                    • Deci e foarte tare ce ai facut tu felicitari abia astept sa o vad pe masina si mai ales cum lucreaza.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Felicitari matheo ... sa te vedem cu ele pe masina!

                        Jantele incep sa prinda contur ... vad ca ai ce face
                        sigpic

                        Comment


                        • abia astept sa vad brabusul in nori cam cat ar costa o operatiune d-asta?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Multam baieti..stati la coada maaa)))) (glumesc)

                            Pret nu am cum sa dau pentru ca nu e finalizata toata treaba
                            Last edited by matheo66c; 15 October 2010, 15:33.
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Marfa marfa suspensia matheoo,pana sa vad pozele eram sceptic cu suspensia,dar face treaba buna baiatu....jantele pastreazale de iarna sau dale,sfat prietenesc....
                              sigpic

                              Comment


                              • ce sa mai curand parca vad ca primesti o oferta de la fabrica Dacia sa lucrezi pentru divizia Tuning for Logan...

                                de apreciat faptul ca ai conceput totul si l-ai si realizat
                                iti tinem pumni in ce vrei sa faci! bafta !
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google