Hd-66-aly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    razvan_boss nu stiu exact ce model sunt , cel care mi le`a vandut zice ca sunt nemtesti, da, sunt foarte multe leduri in tub. atasat kitul in poza asa cum am primit`o si eu !) ``poza ``

    cata_fof . oglinzile se numesc cred racelook 5 si se gasesc pe multe siteuri , chiar si cu o simpla cautare google (eu am scris oglinzi sport la cautare ) )

    cla_26 multumesc

    fastfurios . diametrul este de 52 mm dar nu am gasit stalp care sa se potriveasca in locul celui vechi , asa ca am taiat cele 3 cochilii de pe stalpul nou , le`am prins pe stalpul masinii ,originalul, , chituit , vopsit , si cam atat !
    Attached Files
    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

    Comment


    • #47
      bai Aline,ceai facut ieri?L-ai uitat pe Rares la liniuta noroc ca nu am plecat toti sa fii ramas acolo

      Comment


      • #48
        ai facut ceva adaptari sa prinzi oglinda , sau sa potrivit in locul celei vechi ?

        Comment


        • #49
          alex_comisaru )) nu eu l`am dat jos din masina .. el s`a dat de voie si nesilit de nimeni ! citez `` stai sa merg sa le dau startu `` ))

          cata_fof ... trebuie sudata tabla in locul celei vechi si apoi date 3 sau 4 gauri in care vine prinsa oglinda cea noua !
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

          Comment


          • #50
            va dati si voi seama care ce deschide !
            Attached Files
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

            Comment


            • #51
              alin mie imi place mult ...s-a depus multa munca si rabdare, pentru mine asta conteaza mult ,bafta si pote vreodata ne intalnim si schimbam cateva cuvinte numai bine.
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • #52
                echiparea de iarna ...
                Attached Files
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/hd_66_aly-t18341.html

                Comment


                • #53
                  Cu ce ai prins pragurile de le poti da jos?

                  Comment


                  • #54
                    Ce frumos arata asa." de iarna"

                    Comment


                    • #55
                      Super tare masina.sa ai grija de ea
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • #56
                        Prea multi bani bagati intr-o dacie,cu banii dati pe masina si cu ce-ai mai bagat in ea iti luai ceva mai de calitate de la tabla pana la volan.bafta

                        Comment


                        • #57
                          Rick ce vroiai sa isi cumpere ? passat, "merţan" (cum le place unora sa zica) ori "BI EM VEU" cu 300 - 400 de km facuti si pe bord sa arate doar 130 ?!?

                          eu zic ca dacia logan este o masina romaneasca pentru romani si pentru drumurile din Romania !

                          scuzati de offtopic... Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si "sanatoasa" pe ea !
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            NU, nu d-astea aduse din vest cu istoric dubios;de exemplu o Skoda Octavia- e peste masina asta tunata de la tabla la volan- despre tunning- fata arata mai bine decat stock,dar spatele e oribil, mai bine il lasa cum era;interiorul da impresia(chiar e) de "cocalareala", "manelarie", tiganeala, cum au tigancile fustele,parerea mea, no offence

                            Comment


                            • #59
                              rick sincer eu zic sa te abtii ! cat timp is banii lui bagati in masina si nu ai tai ....iti sugerez sa il respecti pe om pt ca totusi ii munca depusa ! daca ii sa luam cum zici tu ...daca isi lua alta masina sau ceva ..tre sa te gandesti ca daca iei second poti oricand sa te trezesti cu o surpriza ca trebuie sa schimbi ceva ! alte marci de masini implica alte piese , si care nu prea le gasesti asa de usor ! nu iti zic in nume de rau .......iti zic ca am avut masini si am si adus masini din strainatate ! tie daca iti pica turbina sau injectoarele de la diesel-u tau ...credca te strangi singur de gat cand afli cat is ! PrietenCuTine ai dreptate ! numa bine va doresc
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                @Rick... asculta B.U.G Mafia - 40km/h
                                On topic... frumoasa masina... spor la tunarit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google