vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Bine ai venit printre "trantiti" sa le rulezi cat mai multi k fara evenimente!!!
    Arunca un ochi la tutorial, nu de alta dar pe vremuri de criza e bine sa mai scutesti cate un leut!!!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #62
      Felicitari, reusita masinuta.Multi km fara incidente neplacute

      Comment


      • #63
        Crede-ma ca am vazut tutorialul lu' Cristi Streulea de cel putin 15 ori. Am de gand sa le pun singur. Problema este vremea asta najpa. Sper sa rezist pana da un pic soarele si sa le "arunc" pe masina.
        P.S. Cu banii pe care i-as da pentru montat am de gand sa pun benzina si sa vad cum se comporta pe drumurile patriei cu noua suspensie.
        Last edited by vitriol; 21 February 2009, 02:44.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #64
          Apffff ce bine o fi sa primesti arcuri de ziua ta... abia astept ziua mea poate se gandesc si ai mei la ceva frumos :P
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #65
            de ce te-ai "sucit" ? parca te hotarasei la h&r .Oricum, sa le stapanesti sanatos.
            Spor lal montaj, pe fata e putin mai greu. Scutesti niste banuti

            Comment


            • #66
              Da...eu sunt un indecis total. De ex. cand vroiam sa-mi iau masina vroiam ori albastru mineral ori gri platine. Si cand m-a intrebat agentul de vanzari ce culoare vreau, ca sa facem actele, era un logan expus cu gri comete, am zis hotarat gri comete. Asa ca iti dai seama cum e cu decizia la mine. Chestia e ca pana acum nu am regretat alegerile facute. Nu cred ca o sa regret nici de data asta.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #67
                Idei spontane...nu-i rau!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #68
                  Originally posted by vitriol View Post
                  Ieri a fost ziua mea de nastere si prietenii s-au gandit sa ma surprinda. Surpriza a constat in obiectele din imagini. Abia astept sa le pun pe masina.
                  Offtopic: La multi ani!
                  Ontopic: Adea asteptam sa vedem pozele cu arcurile montate.
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • #69
                    Vitriol..adu-le nenea..la saptamanale Poate le facem in parcare ;)
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #70
                      Cosmine, sa stii ca nu zici rau deloc.
                      Multumesc Logan 4 ever. ;)
                      Last edited by vitriol; 21 February 2009, 22:57.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by vitriol View Post
                        ... cu suspensie sport am tot stat si m-am gandit pana am ajuns la concluzia ca daca as pune o suspensie mai tare as renunta la confot si asta nu ma avantajeaza prea tare, chiar daca arata mai bine masina. ...
                        Ce spuneam eu acum vreo 3 luni si ia uitati ce am facut. Poze inainte de operatie, din timpul operatiei si dupa operatie. Montajul l-am facut eu cu tata si vreau sa spun ca o poate face oricine fara probleme, trebuie doar sa ai sculele necesare. La mine "treaba" a inceput cu stangul pentru ca am avut un imbus dintr-un material foarte prost, dupa cum se poate vedea in poze, dar cu ajutorul vecinilor care mi-au imprumutat unul mai bun, s-a rezolvat.
                        Attached Files
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #72
                          si uite asa ai scutit ceva lei..Felicitari pentru achizitie. I s-a schimbat "mersul"
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #73
                            arata super masina cu noile arcuri e destul 3 cm a disparut distanta dintre anvelopa si aripa....am pus si eu comanda la arcuri deabi astept sa vina bafta!

                            Comment


                            • #74
                              felicitari pentru curajul de a te apuca singur.Placerea e mai mare cand te umpli de vaselina de la masina ta. Arata altfel acum. Spor la bani pentru tunareala

                              Comment


                              • #75
                                arata supe mai un set de jenti de aliaj si este si mai ok bafta in continuare
                                Powered by LSS
                                http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google